Українська Прем’єр-ліга: «Шахтар» у гостях переміг «Колос»

«Гірники» здобули перемогу поступаючись по ходу зустрічі

«Колос» - «Шахтар»
«Колос» - «Шахтар» (Фото: УПЛ)

В Українській Прем’єр-лізі продовжується ігрова програма двадцять третього туру. Лідер чемпіонату «Шахтар» завітав у гості до «Колоса». Господарі відкрили рахунок, але перевагу втримати не змогли.

У п’ятницю, 28 квітня, на стадіоні «Колос» у Ковалівці пройшов поєдинок 23-го туру УПЛ. Місцевий «Колос» приймав «Шахтар».

Колос: Волинець, Кравченко, Гончаренко, Чоботенко, Чорноморець, Богданов, Мілько, Ільїн, Оріховський, Болбат, Лисенко.
Запасні: Маханьков, Новак, Золотов, Зозуля, Ємець, Криворучко, Велетень, Гусол, Ісаєнко, Попов.

Шахтар: Трубін, Гочолеішвілі, Бондар, Матвієнко, Михайліченко, Степаненко, Швед, Бондаренко, Джурасек, Судаков, Траоре.
Запасні: Шевченко, Пятов, Тотовицький, Зубков, Сікан, Келсі, Топалов, Конопля, Очеретько, Назарина, Ракіцький, Борячук.

Перебіг поєдинку

Перший удар по воротах завдали гості. На 4-й хвилині Бондаренко пробив майже по центру, тож Волинець без особливих труднощів забрав м’яч у руки. На 9-й хвилині голкіпер «Колоса» перевів на кутовий удар Степаненка. А рахунок у матчі відкрив «Колос». На 14-й хвилині Оріховський отримав передачу в штрафному майданчику «Шахтаря» і другим дотиком відправив м’яч під поперечину. Гості пішли в атаку, але багато гострих моментів не створювали. На 24-й хвилині Михайліченко відгукнувся на подачу з правого флангу і невдало пробив головою. «Шахтар» заробив чимало кутових. Проте використати стандартні положення для створення гольових моментів команда ніяк не могла. «Колос» захищався компактно і організовано. Не приносили «Шахтарю» користі і дальні удари. А от удар Лисенка міг стати результативним. Трубін невдало підставив руки і м’яч ледь не влетів у ворота «Шахтаря».

У перерві тренер «Шахтаря» провів дві заміни. Замість Джурасека та Гочолеішвілі вийшли Зубков і Конопля. І відразу ж «Шахтар» заробив пенальті за гру Чоботенка рукою. Одинадцятиметровий ударом у правий кут реалізував Бондаренко. Волинець вгадав напрямок удару, але відбити м’яч не зміг. На 52-й хвилині «Шахтар вийшов вперед. Траоре прикрив м’яч корпусом і з лінії воротарського майданчика пробив у лівий нижній кут. Судаков на 61-й хвилині намагався з кутового закрутити м’яч у ворота, але Волинця не перехитрив. Врятував Волинець свою команду і двома хвилинами пізніше, відбивши удар Зубкова. На 80-й хвилині «Шахтар» зміцнив перевагу в рахунку. Після подачі з кутового Бондаренко пробив у стійку, а Келсі зіграв на добиванні.

• Колос — Шахтар 1:3 (Оріховський, 14 – Бондаренко, 48 (з пенальті), Траоре, 52, Келсі, 80).

«Шахтар» продовжує одноосібно очолювати турнірну таблицю УПЛ. «Колос» залишився на шостому місці.

Турнірна таблиця УПЛ

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу 23-го туру УПЛ «Металіст» - «Динамо». Також ми повідомляли про результати поєдинків збірної України з хокею на чемпіонаті світу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут