СК «Дніпро-1» на виїзді переміг «Інгулець»

Клуб з Дніпра здобув 50-ту перемогу в УПЛ

«Інгулець» - СК «Дніпро-1»
«Інгулець» - СК «Дніпро-1» (Фото: scdnipro1)

В Українській Прем’єр-лізі завершується ігрова програма двадцять третього туру. «Інгулець» на своєму полі приймав другу команду чемпіонату СК «Дніпро-1». Форвард дніпрян Артем Довбик забив вже у п’ятому матчі поспіль.

У суботу, 29 квітня, пройдуть п’ять матчів 23-го туру УПЛ. В одному з поєдинків зійшлись «Інгулець» та СК «Дніпро-1». У першому колі сезону 2022/23 команди зіграли унічию 2:2.

Інгулець: Білик, Нагієв, Поспєлов, Ковальов, Кучеренко, Смоляков, Клименко, Кухарук, Головкін, Запорожець, Марусич.
Запасні: Паламарчук, Сидоренко, Павлов. Осипенко, Мельничук, Коробенко. Одарюк, Козиренко, Резепов, Кравчук, Сітало.

СК Дніпро-1: Рибак, Матаррита, Сарапій, Сваток, Адамюк, Бланко, Бабенко, Когут, Піхальонок, Гуцуляк, Довбик.
Запасні: Кінарейкін, Макс Валеф, Кононов, Лучкевич, Хайнер, Гомес, Пеглоу, Підлепенець, Рубчинський, Назаренко, Танчик, Пасіч.

Перебіг поєдинку

Стартові хвилини зустрічі пройшли за невеликої переваги гостей. СК «Дніпро-1» захопив середину поля і намагався за рахунок контролю над м’ячем просуватися вперед. На 9-й хвилині Бланко жорстко зіграв проти Кухарука, за що отримав від арбітра жовту картку. На 15-й хвилині Довбик на лівому краю штрафного майданчика обіграв суперника і віддав передачу у центр, а Гуцуляк метрів з дванадцяти пробив повз ворота. Когут намагався випросити пенальті, але отримав жовту картку за симуляцію. «Інгулець» організовано грав у захисті і не підпускав суперника до своїх воріт. Гравцям СК «Дніпро-1» було складно вийти на позицію навіть для дальнього удару. Нагод для взяття воріт не було ні в однієї, ні в іншої команди. Поодинокі удари або йшли до рук голкіперів, або пролітали повз площину воріт.

Друга половина матчу розпочалась з моменту у господарів поля. «Інгулець» перехопив м’яч і організував атаку. Запорожець бив з лівого кута воротарського майданчика, але Рибак встиг скластися і рукою парирував удар. На 56-й хвилині Клименко на правому куті штрафного майданчика збив Гуцуляка. Арбітр призначив пенальті, який ударом під поперечину чітко реалізував Довбик. Після голу гра пожвавилась. «Інгулець» почав частіше з’являтися на половині поля СК «Дніпро-1», пропустив сам. На 63-й хвилині Сваток зі своєї половини поля навісив до штрафного майданчика суперника, а Когут ударом головою перекинув голкіпера «Інгульця», який вийшов з воріт. Тренери команд почали проводити заміни і темп гри знову впав.  Гості контролювали ситуацію на полі і грали по рахунку. Пеглоу міг остаточно поховати надії «Інгульця» на порятунок, але з близької відстані запустив м’яч вище воріт. Втім і двох забитих м’ячів цілком вистачило СК «Дніпро-1» для перемоги.

• Інгулець — СК Дніпро-1 0:2 (Довбик, 58 (з пенальті), Когут, 63).

СК «Дніпро-1» посідає другу сходинку турнірної таблиці УПЛ. «Інгулець» опустився на десяти місце.

Турнірна таблиця УПЛ

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчів 23-го туру УПЛ «Металіст» - «Динамо» та «Колос» - «Шахтар». Також ми повідомляли про результати поєдинків збірної України з хокею на чемпіонаті світу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут