Збірна США обіграла непоступливу Норвегію, Казахстан розбив Італію, а Німеччина програла чемпіонам світу

Збірна Фінляндії очолила групу В.

Збірна Казахстану, закинувши 8 шайб у третьому періоді, просто змела з майданчика Італію. Словаччина в кінці матчу дотиснула Данію і вийшла в лідери групи А.

Про перебіг подій в матчах чемпіонату світу повідомляє Інформатор .

У суботу, 29 травня, на чемпіонаті світу з хокею відбулися шість поєдинків. У матчі групи А зустрілися збірні Чехії та Великобританії. На початку 9-ї хвилини Клок відкрив рахунок, а на 21-й хвилині Гронек провів другу шайбу в ворота збірної Великобританії. У другій двадцятихвилинці Шулак і Хітіл відвантажили британцям ще дві шайби. На останній хвилині другого періоду Майерс відквитав один гол. Ще дві шайби влетіли у ворота британців в третьому періоді - відзначилися Ленц (52-я хвилина) і Шулак (58-я хвилина).

У другому поєдинку групи А грали збірні Швейцарії та Росії. Команди довго не могли відкрити рахунок, і лише на 35-й хвилині матчу Бурдасов Антон Вікторович розпечатав ворота збірної Швейцарії, реалізувавши чисельну перевагу. На 49-й хвилині Хишер зрівняв рахунок, проте ця шайба так і залишилася для збірної Швейцарії єдиною. Карнаухов та Толчинский з різницею в дві хвилини засмутили воротаря швейцарської збірної, а за дві секунди до кінця матчу Толчинский відправив шайбу вже в порожні ворота.

У матчі Словаччина - Данія першої закинутої шайби довелося чекати 47 хвилин. І тільки на 8-й хвилині третього періоду гравець збірної Словаччини Цегларік розмочив рахунок. На 53-й хвилині Яношик точним кидком розвинув успіх збірної Словаччини. Словаки здобули перемогу і разом з росіянами лідирують у турнірній таблиці групи А.

У поєдинку групи В Казахстан зустрівся зі збірною Італії. На 3-й хвилині Старченко вивів збірну Казахстану вперед, а на 25-й хвилині Мічелі рахунок зрівняв. Пєтухов і Римарев на 33-й і 35-й хвилинах відповідно засмутили голкіпера збірної Італії. Ну а в третьому періоді шайби посипалися як з рогу достатку. На дві шайби збірної Італії хокеїсти збірної Казахстану відповіли відразу вісім разів. У підсумку - перемога з великим рахунком збірної Казахстану у самому результативному на даний момент матчі турніру.

У другому поєдинку групи В господарі турніру збірна США грала зі збірною Норвегії. На 11-й хвилині Гарланд реалізував більшість, а на 28-й хвилині Томпсон зробив рахунок 2: 0 на користь збірної США. За 5 з половиною хвилин до фінальної сирени Матіс Олімб відіграв одну шайбу, але зрівняти рахунок і врятувати матч норвежцям так і не вдалося.

Завершували ігрову програму дня в групі В збірні Фінляндії та Німеччини. Лунделл відкрив рахунок в матчі на 7-й хвилині, покаравши збірну Німеччини за видалення. На 28-й хвилині Хольцер зрівняв рахунок, причому в цьому епізоді не обійшлося без помилки воротаря збірної Фінляндії, який пропустив шайбу над пасткою. В середині третього періоду фіни вистояли в меншості, а як тільки склади зрівнялися, Руотсалайнен закинув у ворота збірної Німеччини другу шайбу. Не дивлячись на всі зусилля збірної Німеччини зрівняти рахунок вдруге, збірна Фінляндії втримала переможний рахунок і очолила групу В.

• Норвегія - США 1: 2 (0: 1, 0: 1, 1: 0);
  • Німеччина - Фінляндія 1: 2 (0: 1, 1: 0, 0: 1).

Наступні матчі чемпіонату світу відбудуться 30 травня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу «Вільярреала» у фіналі Ліги Європи, про підсумки жеребкування чемпіонату Європи з волейболу серед чоловічих збірних, про результати матчів чемпіонату світу з хокею з шайбою в елітному дивізіоні, а також про матчі півфінальної серії плей-офф баскетбольної Суперліги.