"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Позиція офіційного Пекіну щодо війни в Україні останнім часом змінюється
Китай збирається взяти участь у міжнародній конференції, де розглядатимуть питання миру в Україні. Сі Цзіньпін відправить туда свого спецпредставника Лі Хуея.
Про це повідомляє видання The Wall Street Journal із посиланням на власні джерела. Переговори відбудуться 5-6 серпня у Саудівській Аравії.
У матеріалі йдеться про те, що Пекін негласно підтримує росію дипломатично та економічно. Втім затягування війни в Україні створює низку додаткових ризиків для країни, через які там можуть підштовхувати москву та Київ до мирних переговорів.
Останнім подразником, що вплинув на Китай, став вихід рф із зернової угоди, адже Китай був одним із найбільших покупців української агропродукції. Саме тому позиція офіційного Пекіну щодо війни в Україні змінюється.
Переговори щодо мирного врегулювання війни в Україні відбудуться 5-6 серпня у місті Джуда. Це друга після подібної зустрічі у Данії в червні конференція. В Офісі президента заявляють, що йтиметься про припинення бойових дій на основі “Української формули миру”. Вона передбачає, серед іншого, виведення військ росіян, контрибуції та ув’язнення воєнних злочинців.
Очікується, що участь візьмуть, зокрема, представники Бразилії (хоча і повідомлялося, що її представники не будуть присутні), Індії, Пар та інших країн, які зберігали нейтралітет у питанні російсько-української війни. Аl Аrab повідомляє, що Саудівська Аравія “прагне об’єднати базові елементи з багатьох формул”, у тому числі китайських та африканських, в одній, яку мають підписи країни-учасниці саміту, що надасть їй міжнародної ваги.
Китай підтримує росію у війні проти України, хоча офіційних заяв про це не було. Втім, попри обіцянку дану Заходу не торгувати з росією товарами військового призначення, влада свого слова не дотримує. Сі Цзіньпін запевняє, що не продає путіну нічого, що може сприяти убивству українців, але це не так. Китай постачає в рф військові товари: дрони, бронежилети, каски, оптичні приціли в дуже великій кількості.
В економічному сегменті співпраці між Китаєм і росією за червень 2023 року досягла рекордних 20,83 мільярда доларів. Імпорт російських товарів до Пекіна зріс на 15,7% до суми 11,28 мільярда доларів.
Також варто зауважити, що Китай – найбільший у світі імпортер нафти. Саме тому у цій державі зберігається попит на енергоносії – нафту та вугілля.
Також нещодавно стало відомо, що росія проводить навчання так звані навчання "безпеки", під час яких залучає військові кораблі з Китаю. А це означає, що військова співпраця між Москвою та Пекіном посилилася.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.