Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Московський суд вимагає прибрати статті про війну та її жертв
Фонд Вікімедіа, якому належить Вікіпедія, подав апеляцію на рішення Московського суду з вимогою видалити інформацію, пов’язану з російським вторгненням в Україну, стверджуючи, що люди мають право знати факти про війну.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters.
Московський суд оштрафував Фонд Вікімедіа на 88 тисяч доларів за відмову видалити те, що він назвав дезінформацією, зі статей російськомовної Вікіпедії про війну, зокрема "Вторгнення Росії в Україну", "Військові злочини під час російського вторгнення в Україну" та "Різанина в Бучі".
"Уряд націлений на інформацію, яка є життєво важливою для людей у час кризи. Ми закликаємо суд переглянути рішення на користь права кожного на доступ до знань і свободу вираження поглядів", – заявив заступник генерального юрисконсульта Фонду Вікімедіа Стівен Лапорт.
У вироку Московський суд зазначив, що викладена інформація на сайті "Вікіпедія" становить загрозу для громадськості. "Вікіпедія" стверджує, що видалення інформації є порушенням прав людини, а записи пишуть і редагують волонтери.
Нагадаємо, Канада стала мішенню російської дезінформації у Twitter. Крім того, Facebook посилить заходи для боротьби з дезінформацією російського уряду щодо війни проти України.
Також Інформатор писав, як боротися з російською пропагандою в інтернеті.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.