Головна
Світ
17:25, 13 Червня
Информатор UA

Интро

Фонд Вікімедіа, якому належить Вікіпедія, подав апеляцію на рішення Московського суду з вимогою видалити інформацію, пов’язану з російським вторгненням в Україну, стверджуючи, що люди мають право знати факти про війну. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters. Московський суд оштрафував Фонд Вікімедіа на 88 тисяч доларів за відмову видалити те, що він назвав дезінформацією, зі статей російськомовної Вікіпедії про війну, зокрема "Вторгнення Росії в Україну", "Військові злочини під час російського вторгнення в Україну" та "Різанина в Бучі". "Уряд націлений на інформацію, яка є життєво важливою для людей у ​​час кризи. Ми закликаємо суд переглянути рішення на користь права кожного на доступ до знань і свободу вираження поглядів", – заявив заступник генерального юрисконсульта Фонду Вікімедіа Стівен Лапорт. У вироку Московський суд зазначив, що викладена інформація на сайті "Вікіпедія" становить загрозу для громадськості. "Вікіпедія" стверджує, що видалення інформації є порушенням прав людини, а записи пишуть і редагують волонтери. Нагадаємо, Канада стала мішенню російської дезінформації у Twitter. Крім того, Facebook посилить заходи для боротьби з дезінформацією російського уряду щодо війни проти України. Також Інформатор писав, як боротися з російською пропагандою в інтернеті.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Вікіпедія відмовляється видаляти статті про війну в Україні на вимогу російського суду

Читать на русском

Московський суд вимагає прибрати статті про війну та її жертв

Читать на русском
Вікіпедія відмовляється видаляти статті про війну в Україні на вимогу російського суду

Московський суд вимагає прибрати статті про війну та її жертв

Фонд Вікімедіа, якому належить Вікіпедія, подав апеляцію на рішення Московського суду з вимогою видалити інформацію, пов’язану з російським вторгненням в Україну, стверджуючи, що люди мають право знати факти про війну.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters.

Московський суд оштрафував Фонд Вікімедіа на 88 тисяч доларів за відмову видалити те, що він назвав дезінформацією, зі статей російськомовної Вікіпедії про війну, зокрема "Вторгнення Росії в Україну", "Військові злочини під час російського вторгнення в Україну" та "Різанина в Бучі".

"Уряд націлений на інформацію, яка є життєво важливою для людей у ​​час кризи. Ми закликаємо суд переглянути рішення на користь права кожного на доступ до знань і свободу вираження поглядів", – заявив заступник генерального юрисконсульта Фонду Вікімедіа Стівен Лапорт.

У вироку Московський суд зазначив, що викладена інформація на сайті "Вікіпедія" становить загрозу для громадськості. "Вікіпедія" стверджує, що видалення інформації є порушенням прав людини, а записи пишуть і редагують волонтери.

Нагадаємо, Канада стала мішенню російської дезінформації у Twitter. Крім того, Facebook посилить заходи для боротьби з дезінформацією російського уряду щодо війни проти України.

Також Інформатор писав, як боротися з російською пропагандою в інтернеті

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.