Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
До складу Ради увійшли семеро відомих українських бізнесменів та фінансистів
У суботу, 27 січня, запрацювала Рада з питань підприємництва, про створення якої напередодні оголосив президент Володимир Зеленський. На перше засідання представників бізнесу прийшов Андрій Єрмак, радник Офісу президента. Обговорили діалог влади з підприємцями й склали дорожню карту.
Про це Єрмак повідомив у своєму Telegram каналі. За його словами, зустрітися з підприємцями йому доручив Зеленський.
"На виконання доручення Президента я зустрівся з членами Ради: Олегом Гороховським, Костянтином Єфименком, Тарасом Кицмеєм, Вячеславом Климовим, Олександром Конотопським, Артемом Бородатюком, Дмитром Олійником. Обговорювали подальші дії, організацію роботи, а також ще одну ініціативу Володимира Зеленського - made in ukraine", - сказав він.
За словами Єрмака, ідея полягає в діалозі влади, зокрема, з малим та середнім бізнесом із регіонів. І на першій зустрічі вдалося знайти порозуміння.
"Ми всі добре знаємо, що бізнес - це рушійна сила держави. Ми всі зацікавлені, щоб він процвітав і наша країна була заможною. Діалог був чесним, почули та зрозуміли один одного. Обговорили подальші дії, нашу дорожню карту. Фокусуємось на практичних рішеннях і конкретних результатах", - заявив радник Офісу президента.
Нагадаємо, напередодні президент Володимир Зеленський підписав укази про утворення Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану та Всеукраїнської економічної платформи «Зроблено в Україні», повідомив про створення до Ради з питань підприємництва увійшли семеро людей з бізнесу:
Зазначимо, що держава почала робити кроки назустріч бізнесу після ультиматуму підприємців, які були незгодні з деякими діями влади у справі бізнесмена Ігоря Мазепи. Володимир Зеленський відреагував на їхню заяву визнанням, що між владою та бізнесом справді виникли складнощі. Він пообіцяв розібратися щодо тиску на бізнес і знизити градус напруги. 22 січня підприємці зустрілись представники Кабінету міністрів, це була перша спроба діалогу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.