Зеленський створив Раду з питань підтримки підприємництва: хто туди увійшов

Читать на русском

Він подякував усім підприємцям України за те, що вони зберігають свої підприємства та робочі місця

Читать на русском
Зеленський, бізнес
Зеленський створив Всеукраїнську економічну платформу та Раду з питань підтримки підприємництва

Він подякував усім підприємцям України за те, що вони зберігають свої підприємства та робочі місця

Президент України Володимир Зеленський у черговому зверненні до народу України розповів про ініціативу створення Всеукраїнської економічної платформи, яка об'єднає малий, середній та великий бізнес, інвесторів та релоковані підприємства. Ця платформа має стати комунікаційним майданчиком, який допоможе розв'язувати питання бізнесменів, сприятиме розвитку "білого" бізнесу. Також він погодив створення Ради з питань підприємництва, яка буде займатись активізацією підприємництва в Україні. Окрім того, Зеленський провів нараду у форматі Ставки щодо подій на фронті, виробництва снарядів для ЗСУ.

Про це розповів Зеленський у зверненні, яке опубліковано на офіційному Telegram-каналі президента. Також очільник держави зібрав нараду стосовно відносин України з країнами ЄС та сусідніми державами.

"Третє – нарада щодо фінансової ситуації, роботи податкової, податкових надходжень. Звіт за минулий рік, пріоритети в цьому році. Головне для держави й усього нашого суспільства – щоб у кожного з українських підприємців були можливості для більш активної економічної роботи. А отже, і для того, щоб українські бюджети могли більше орієнтуватися на сили своєї економіки. Держава, державні інституції, кожен із посадовців зобов’язані робити все можливе, щоб сприяти легальному, "білому" бізнесу", - заявив Зеленський.

Зеленський створив Всеукраїнську економічну платформу та Раду з питань підтримки підприємництва: найцікавіші подробиці з останнього звернення президента 1

Він подякував усім підприємцям України за те, що вони зберігають свої підприємства та робочі місця. За його словами, "достойні робочі місця в Україні, робота кожного підприємства, яке залишається в легальному полі, – це одна з ключових основ української сили". Зеленський анонсував старт нової механіки комунікації влади та бізнесу.

"Власне, сьогодні ми даємо старт заснуванню нового механізму комунікації з підприємцями. І не лише з тими, хто найбільше помітний. Засновуємо Всеукраїнську економічну платформу, на якій буде представлений і малий бізнес, і середній, і великий. І різні регіони нашої держави. І інвестори, і релоковані підприємства. «Зроблено в Україні» – це не просто бренд, це велика спільнота людей, мільйони українців і українок, які працюють на підприємствах. І це наші люди, які засновують підприємства, які створюють робочі місця для інших. Уся спільнота нашого бізнесу буде представлена на новій платформі", - зазначив президент.

Платформа буде організована у співпраці та координації Офісу президента, обласних державних адміністрацій, експертів. Він вважає, що найголовнішим завданням є створення з цієї платформи дієвого механізму для того, аби бізнесу було легше працювати.

"Уряд разом з Офісом, обласними державними адміністраціями, експертами має організувати роботу платформи. Головне завдання – щоб це був інструмент дієвої комунікації. Щоб спілкування завжди підтримувалось операційними рішеннями – тим, що державні інституції роблять або змінюють, і тим, що створить нову, нормальну історію відносин, зокрема, між правоохоронцями та підприємцями", - наголосив зеленський.

Держава буде акцентувати на створенні білої та легальної економіки для України. Зараз наша країна потребує збільшення виробництва в різних сферах підприємництва.

"Потребуємо більшої впевненості для бізнесу й більшої легальної, «білої» економіки для України. Потребуємо більше українських виробництв, більше українського продукту різних галузей. І щойно підписав укази, які дадуть змогу створити саме такий комунікаційний механізм – Раду з питань підприємництва, – як це й визначено, зокрема, нещодавнім рішенням РНБО, і всеукраїнську платформу для активізації підприємництва та нашого, українського продукту."

Зі свого боку, український нардеп Ярослав Железняк розповів, що врешті Зеленський створив дві організації: "Всеукраїнська економічна платформа "Зроблено в Україні"", Рада з питань підтримки підприємництва. До складу другої організації увійде 7 підприємців.

Хто увійшов до Ради з питань підприємництва:

  • Бородляток Артем Ігорович - співзасновник ТОВ "Нетпік" (за згодою)
  • Гороховський Олег Володимирович - співзасновник ТОВ "Фінтех бенд" (за згодою)
  • Єфіменко Костянтин Олексійович - президент ТОВ "Біофарма плазма" (за згодою)
  • Кімцей Тарас Володимирович - член ради представників Асоціації "Інформаційні технології України", співзасновник ТОВ "Софтсерв" (за згодою)
  • Клімов В'ячеслав Валерійович - президент Спілки українських підприємців, член наглядової ради ТОВ "Нова Пошта" (за згодою)
  • Конотопський Олександр Володимирович - член ради директорів Спілки українських підприємців, співзасновник ТОВ "Аджакс систем манофекчурінг" (за згодою)
  • Олійник Дмитро Миколайович - голова Ради Федерації роботодавців України (за згодою)

Що було на Ставці та інших нарадах Зеленського

Президент обговорив на Ставці традиційно фронтову ситуацію. Він заслухав доповіді по кожному напрямку з усіма подробицями про стан бойових дій на них.

"Головне – це фронтова ситуація. Доповіді – детальні, кожний напрямок. І загалом наші оборонні операції та активні дії. Кожен в Україні знає, де зараз найбільш інтенсивно. Авдіївка, Марʼїнка, Купʼянський напрямок, південні напрямки – до кожного максимальна увага", - наголосив Зеленський.

На Ставці, зокрема, підіймалось питання щодо заповнення дефіцитів, постачання до війська, домовленостей із партнерами та власного виробництва снарядів. Він поділився актуальною інформацією та наголосив, що українське виробництво зброї, снарядів демонструє позитивну динаміку. Він подякував усім інженерам, які це роблять. Також він наголосив на важливості роботи сил ППО.

"Окремо сьогодні обговорили захист нашої держави від російського повітряного терору – і прикордонних міст, і наших фронтових позицій. Ми працюємо, щоб збільшити кількість систем ППО, відповідних боєприпасів для захисту від російських авіанальотів та ракетних ударів. У контролі в небі багато в чому відповідь щодо контролю на землі", - додав Зеленський.

Він також провів нараду щодо співпраці України та Євросоюзу, відносин із державами-сусідами. За його словами, "Раціональність у відносинах – це пріоритет. І готуємо наші відповідні кроки".

Зеленський про справу Мазепи

Раніше Інформатор повідомляв, що президент України Володимир Зеленський відреагував на затримання бізнесмена та інвестора Ігоря Мазепи. Він визнав, що між владою та бізнесом справді виникли складнощі. А також наголосив, що він з представниками бізнесу у понеділок, 22 січня, зустрілись представники Кабінету міністрів. Бізнесмени скаржилися на тиск влади, розмова була доволі складно. Він також розповів, що усі напрацювання підприємців та чиновників мали б передати до РНБО. 

Зеленський подякував працівникам ДСНС

24 січня під час свого чергового звернення до народу, президент України Володимир Зеленський висловив вдячність працівникам ДСНС, які у будь який час доби допомагають ліквідовувати наслідки російських обстрілів і рятувати життя людей. Він поіменно відзначив рятувальників, які показали себе справжніми героями. Очільник держави наголосив, що рятувальники працюють щодня та показують приклад самовідданості, професійності та людяності. Вони розбирають завали, іноді на межі власних можливостей, розміновують території й ліквідовують пожежі

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.