“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Скорочення термінів подачі альтернативних документів відкриває можливість проголосувати за законопроєкт №10449 найближчими днями
Парламент України скоротив термін подачі законопроєктів про мобілізацію, альтернативних до урядового №10449, до вівторка, 6 лютого. Таким чином, ті депутати, які не встигнуть подати їх до кінця робочого дня, вже не зможуть цього зробити. Цей технічний момент пришвидшує розгляд законопроєкту авторства Міноборони й фактично не залишає альтернативи іншим документам про посилення мобілізації.
Про це у Telegram написав нардеп Ярослав Железняк. За таке рішення проголосували 237 народних обранців.
Парламент скоротив строки подачі альтернативних по законопроєкт про посилення мобілізації №10449. Хоч і технічний момент, але по строкам важливий. Це відкриває можливість вже на цьому тижні розглянути законопроект на Комітеті і винести на перше читання", - написав він.
На думку Желізняка, законопроєкт має шанс бути розглянутим до 9 лютого. Далі має відбутися засідання Комітету з оборони, яке прийме рішення підтримати або урядову версію, або якусь з альтернативних. Після цього законопроєкт винесуть законопроекту на голосування у перше читання. Це може статися вже завтра, 7 лютого, вважає він.
"Якщо законопроект депутати підтримають 226+ голосами в перше читання, то буде потрібно ще одне голосування за скорочення строку правок. Для цього потрібно теж 226+ голосів і якщо така процедура пройде: у депутатів буде сім днів на подачу правок. Якщо не пройде 14 днів на подачу правок", - зазначив депутат.
Потім знов Комітет має розглянути всі правки. Очевидно їх буде багато. Коли винесуть законопроект на друге читання буде залежати від Комітету, але очевидно що не раніше 22 лютого, прогнозує Железняк.
Сьогодні ж Верховна Рада затвердила Укази президента Володимира Зеленського про продовження мобілізації та воєнного стану. Голоси "за" віддали 323 та 335 народних депутатів відповідно. Мобілізація та воєнний стан діятимуть до 13 травня 2024 року. Це вже десяте голосування парламенту за відповідні рішення з початку повномасштабного вторгнення рф. Тепер документи має підписати глава держави.
Нагадаємо, 30 січня Кабінет міністрів України ухвалив і передав до Верховної Ради оновлений законопроєкт про мобілізацію, який окреслює чіткий термін служби на період воєнного стану.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.