Головна
Життя
Здоров'я
14:31, 5 Серпня
Информатор UA

Интро

Українці можутькупити в аптеці вакцину. Але для цього обов'язково потрібно мати рецепт від лікаря. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство охорони здоров'я України. За яких умов можна купити в аптеці вакцину Купити вакцину в аптеці можна лише за рецептом лікаря (незалежно від форм власності лікувально-профілактичного закладу). Продаж здійснюється за наявності у покупця термоконтейнера з холодоелементами. Покупець отримує відповідну до рецепта кількість доз вакцин в пакуванні; кожна доза має супроводжуватися інструкцією про застосування українською мовою та чеком із зазначенням дати та часу продажу. Відповідальний за продаж працівник зобов'язаний пояснити покупцю умови зберігання вакцини і необхідність проведення вакцинації в лікувально-профілактичному закладі (пункті щеплень). Придбані вакцини можуть бути введені лише в кабінетах (пунктах) щеплення лікувально-профілактичних закладів із суворим дотриманням умов зберігання і санітарно-гігієнічних вимог. Крім того, в Україну можна ввозити незареєстровані ліки, які визначені статтею 17 Закону України Про лікарські засоби. Наприклад, дозволене ввезення у випадках: індивідуального використання громадянами, стихійного лиха, катастроф, епідемічного захворювання. Ввезення на територію України незареєстрованих вакцин регулюєтьсявідповідним порядком, дія якогона час воєнного стану.Призначення таких препаратів здійснює лікар відповідно до медичних показань пацієнта. Нагадаємо, взросла кількість хворих на коронавірус. Крім того,через війну відмовилося від закупівлі вакцинвід коронавірусу. Такожписав, чиповернуть карантинні обмеження та які спалахи інфекційних хворобзагрожують Україні. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

За яких умов можна купити в аптеці вакцину

Читать на русском
За яких умов можна купити в аптеці вакцину

Мова йде про вакцину, що зареєстрована в Україні

Українці можуть купити в аптеці вакцину. Але для цього обов'язково потрібно мати рецепт від лікаря. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство охорони здоров'я України

За яких умов можна купити в аптеці вакцину 

  • Купити вакцину в аптеці можна лише за рецептом лікаря (незалежно від форм власності лікувально-профілактичного закладу). 
  • Продаж здійснюється за наявності у покупця термоконтейнера з холодоелементами.
  • Покупець отримує відповідну до рецепта кількість доз вакцин в пакуванні; кожна доза має супроводжуватися інструкцією про застосування українською мовою та чеком із зазначенням дати та часу продажу. 
  • Відповідальний за продаж працівник зобов'язаний пояснити покупцю умови зберігання вакцини і необхідність проведення вакцинації в лікувально-профілактичному закладі (пункті щеплень). 
  • Придбані вакцини можуть бути введені лише в кабінетах (пунктах) щеплення лікувально-профілактичних закладів із суворим дотриманням умов зберігання і санітарно-гігієнічних вимог.

Крім того, в Україну можна ввозити незареєстровані ліки, які визначені статтею 17 Закону України «Про лікарські засоби». Наприклад, дозволене ввезення у випадках: 

  • індивідуального використання громадянами,
  • стихійного лиха, катастроф, епідемічного захворювання.

Ввезення на територію України незареєстрованих вакцин регулюється відповідним порядком, дія якого призупинена на час воєнного стану. Призначення таких препаратів здійснює лікар відповідно до медичних показань пацієнта. 

Нагадаємо, в Україні зросла кількість хворих на коронавірус. Крім того, МОЗ через війну відмовилося від закупівлі вакцин від коронавірусу.

Також Інформатор писав, чи повернуть карантинні обмеження та які спалахи інфекційних хвороб загрожують Україні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.