Головна
COVID-19
16:50, 6 Липня
Информатор UA

Интро

В Україні зросла кількість хворих на коронавірус.Українців просять вакцинуватися від захворювання. Про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоровя України Віктор Ляшко, передає Інформатор. "Останні два місяці ми фіксуємо зростання кількості випадків коронавіру. За минулий тиждень було зареєстровано1 018 випадків, за тиждень до цього було 943 випадки. Ми бачимо зростання на 12% і ця тенденція спострерігається в європейських країнах. Ми готуємось до можливої нової хвилі коронавірусу, а також готуємо до цього систему охорони здоровя - є препарати для лікування та засоби індивідуального захисту", - заявив Ляшко. Українців просять не нехтувати здоровям та зробити щеплення, якого не вистачає,другу або бустерну дозу.наголосив, що проблеми можуть бути з поставками кисню, оскільки його виробники знаходяться там, де йдуть активні бойові дії. Нагадаємо,через війну відмовилося від закупівлі вакцинвід коронавірусу. Крім того, впродовжили карантин та режим надзвичайноїситуації. Такожзагрожує епідемія туберкульозу. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

В Україні зросла кількість хворих на коронавірус

Читать на русском
В Україні зросла кількість хворих на коронавірус

В країні достатньо тест-систем для діагностики COVID-19

В Україні зросла кількість хворих на коронавірус. Українців просять вакцинуватися від захворювання. 

Про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, передає Інформатор.

"Останні два місяці ми фіксуємо зростання кількості випадків коронавіру. За минулий тиждень було зареєстровано 1 018 випадків, за тиждень до цього було 943 випадки. Ми бачимо зростання на 12% і ця тенденція спострерігається в європейських країнах. Ми готуємось до можливої нової хвилі коронавірусу, а також готуємо до цього систему охорони здоров’я - є препарати для лікування та засоби індивідуального захисту", - заявив Ляшко.

Українців просять не нехтувати здоров’ям та зробити щеплення, якого не вистачає, – другу або бустерну дозу. Міністр наголосив, що проблеми можуть бути з поставками кисню, оскільки його виробники знаходяться там, де йдуть активні бойові дії. 

Нагадаємо,  МОЗ через війну відмовилося від закупівлі вакцин від коронавірусу. Крім того, в Україні продовжили карантин та режим надзвичайної ситуації.

Також Інформатор писав, Україні загрожує епідемія туберкульозу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.