Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
МВС рф також готується оголосити в розшук чотирьох суддів Міжнародного конституційного суду в Гаазі
У росії влаштували ще одну виставу театру абсурда. У п'ятницю, 19 травня, Міністерство внутрішніх справ оголосило в розшук Каріма Хана - Головного прокурора Міжнародного конституційного суду в Гаазі, який висунув обвинувачення володимиру путіну та Марії Львовій-Бєловій у скоєнні воєнних злочинів проти України. Каріма Хана хочуть судити на "незаконне переслідування" президента рф.
Про це повідомляють російські ЗМІ.
Пишуть, що прокурора з Гааги шукатимуть до тих пір, поки не знайдуть. Адже ордер на його арешт не має терміну давності. Портрет Генпрокурора Міжнародного конституційного суду помістили на сайті МВС рф, оформивши його за усіма правилами російського "законодавства".
Більш того, в росії готують такі ж провадження і проти суддів, які винесли путіну вирок. Слідчий комітет вже над цим працює, а його очільник Олександр Бастрикін заявив, що проти голови суду в Гаазі та і ще трьох, які розглядали справу путіна та Львовї-Бєлової порушили кримінальну справу.
Цим вчинком росія вкотре підтвердила, що нехтує міжнародним законодавством і правом. Адже навіть судді найвищого у світі суду, які є недоторканими, для Москви - ніхто. Так само як і закони, котрих дотримується весь цивілізований світ.
Як писав Інформатор, ордер на арешт путіна не має терміну давності. А санкції проти росії діятимуть до тих пір, поки він не постане перед судом у Гаазі.
Нагадаємо, ордер обмежує поїздки путіна, оскільки йому може загрожувати арешт у будь-якій з 123 країн, які підписали Римський статут. У переліку - практично всі європейські країни та кілька країн Африки та Латинської Америки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.