«Члени "коаліції охочих" узгодили, що хоча б один європейський лідер має поговорити з Росією. Це може бути або Франція, або Велика Британія – обидві країни є лідерками "коаліції охочих"
«Кліп на композицію ми знімали у Варшаві. Для мене це був дуже цікавий досвід. Правила електронної сцени кардинально інші, ніж у рок-музиці. Але ми отримали дуже гарні відгуки», – розповіла Юлія Саніна.
У минулому році такі виплати були майже вдвічі менше
З початку 2020 року видатки на виплати безробітним склали 14,55 млрд грн. Виплати безробітним виділили з Фонду соціального страхування на випадок безробіття, а також з Фонду протидії коронавірусу.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на "Економічну правду" .
З Фонду соціального страхування на випадок безробіття безробітним виплатили 10,3 млрд грн. Решта 4,25 млрд грн - з Фонду протидії коронавірусу.
З травня цього року держава робила виплати допомоги з часткового безробіття. Гроші на ці виплати брали виключно з Фонду протидії коронавірусу, і витратили 2,61 млрд грн.
Найбільше виплат допомоги з безробіття здійснили влітку:
За листопад 2020 року держава витратила на безробітних майже 1,3 млрд грн. До слова, в листопаді 2019 на підтримку безробітних витратили тільки 756,26 млн грн.
У квітні 2020 року в зв'язку з оголошенням жорсткого карантину уряд збільшив фінансування Фонду соціального страхування з бюджету.
Інформатор нагадує, що фізичні особи-підприємці в Україні отримають по 8 тисяч гривень.Так уряд компенсує тимчасові обмеження діяльності приватних підприємств у зв'язку з пандемією коронавірусу.
Також ми писали про те, що в Україні з 1 грудня змінився прожитковий мінімум.З 1 грудня його підняли до 2189 гривень.