“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Озброєння для армії будуть випробовувати прямо на полі бою
В Україні буде скорочений термін постачання нової зброї до війська. Міноборони хоче перейти на формулу, згідно з якою, від розробки до контракту має пройти всього лише 20 днів. Це стане можливим за рахунок того, що нове озброєння випробовуватимуть одразу на полі бою.
Про це йдеться в прессрелізі Міністерства оборони. Зазначається, що дана ініціатива належить новому міністрові оборони Рустему Умєрову.
Відтепер внаслідок змін процес постачання нових зразків озброєння та військової техніки до ЗСУ скоротиться до 20 днів. Однак у відомстві наголошують, що даний термін може змінюватися залежно від якості та повноти наданих виробником матеріалів.
"Пришвидшення стало можливим завдяки змінам до постанови Кабінету Міністрів від 25.02.2015 № 345, що були внесені на засіданні Кабміну 21 листопада цього року з ініціативи Міністра оборони України", - йдеться у прессрелізі.
Як було раніше: аби зброя та/або техніка потрапила до нашого війська, виробники були змушені долати процедуру в шість етапів. Ці процедури могли займати декілька місяців.
"Відтепер... вилучено одну найтриваліших бюрократичних перепон — видання наказу про допуск (озброєння - ред.) до експлуатації. Його погодження з різними структурами МОУ та Генштабу зазвичай тривало близько місяця", - зазначили в Міноборони.
Тепер мають скоротити всі етапи затвердження. Випробовування новітніх озброєнь бійці ЗСУ проводитимуть безпосередньо на полі бою під час виконання бойових завдань.
Якщо весь процес буде успішним - ніяких додаткових випробувань більше не буде потрібно. Тут Міноборони наводить приклад з українською розробкою: самохідною гаубицею "Богдана". Вона відмінно зарекомендувала себе прямо на полі бою та не потребувала серйозних доробок.
Окрема важлива зміна - закупівля безпілотників цивільного або подвійного призначення, які можна переобладнати для виконання бойових завдань. ЗСУ дуже сильно потребують такої продукції, адже дрони - це очі та руки цієї війни.
"Відтепер держзамовник може закуповувати такі БПЛА, навіть якщо вони не були допущені до експлуатації та кодифіковані як предмет постачання", - зазначили в МО.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.