Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Нарімана Джеляла взяли у полон в Криму ще у 2021 році
В Україну з російського полону повернулися ще десять цивільних громадян. Серед них є священники Української греко-католицької церкви, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу та інші громадяни, які роками перебували у неволі у РФ.
Фотографіями звільнених з російського полону українських громадян поділився Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими та омбудсман Дмитро Лубінець. Зазначається, що звільнені українці вже у Києві та скоро повернуться додому.
За словами Дмитра Лубінця, повернути в Україну вдалося Нарімана Джеляла, Валерія Матюшенка, Олену Пєх, Богдана Гелету, Івана Левицького, Миколу Швеця, Наталію Захаренко, Павла Купрієнка, Людмилу Гончаренко та Катерину Брюханову.
"Це Наріман Джелял, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, якого утримували з 2021 року. Валерій Матюшенко, який з 2017-го року не бачив своїх рідних. Олена Пех, яку донька чекає з 2018-го року. Богдан Гелета та Іван Левицький, священники Української греко-католицької церкви, які чинили опір окупаційним військам у Бердянську", - йдеться у повідомленні Лубінця.
28 червня відбувся новий обмін полоненими, внаслідок якого додому повернулися 10 українців. До цієї події вперше доклав зусиль Ватикан. Президент Володимир Зеленський подякував всім, хто допомагав повернути українців додому.
Раніше обмін військовополоненими відбувся 25 червня. У цей день вдалося повернути в Україну 90 військовополонених, серед яких є українські захисники, воїни ЗСУ, нацгвардійці, військові прикордонної служби.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.