Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Десять захоплених росіянами цивільних українців вдалося повернути додому в Україну
Десять цивільних українців, яких захопили у полон російські терористи, вдалося повернути внаслідок обміну 28 червня. Це був складний процес, але обмін вдалося провести. Що цікаво, великі зусилля для обміну приклав Ватикан – Святий Престол забезпечив можливість повернути заручників.
Про це повідомив президент України Володимир Зеленський ввечері 28 червня. Він також розповів, кого саме вдалося повернути з російського полону додому внаслідок проведеного обміну полоненими.
"Наріман Джелял, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, захоплений у Криму ще у 2021 році. Олена Пех та Валерій Матюшенко – цивільні, які були в полоні ще з 2017–2018 років. Богдан Гелета та Іван Левицький – священники Української греко-католицької церкви, захоплені в Бердянську за опір окупантам. Іще пʼятеро цивільних, які були захоплені на території Білорусі та позбавлені свободи: Микола Швець, Наталія Захаренко, Павло Купрієнко, Людмила Гончаренко та Катерина Брюханова. Усі вони вже звільнені та вдома – в Україні", – написав він.
Також президент подякував усім, хто допомагав у обміні полоненими. Окремо президент відзначив участь у обміні Ватикану та пообіцяв, що Україна звільнить усіх своїх громадян у російському полоні.
Україна у вівторок, 25 червня, провела з РФ черговий обмін військовополоненими. Додому повернулись 90 українських воїнів. Серед звільнених є тероборонці, бійці Нацгвардії, ЗСУ, ВМС та прикордонники.
Попередній обмін військовополоненими відбувся 31 травня цього року. Тоді з полону РФ повернули 75 українців, серед яких були й цивільні. Відомо, що 19 зі звільнених воїнів потрапили в полон на острові Зміїний, ще 10 бійців - оборонці Маріуполя та "Азовсталі". Решта – українські захисники, що потрапили в полон на різних напрямках.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.