"Ми будемо дуже старанно працювати з Росією та Україною. Це має припинитися"
"Враховуючи, скільки США вже вклали в допомогу Україні, які гігантські кошти передано захисникам України у вигляді різної бойової техніки, фінансової допомоги, щоб Україна могла вижити та захищати себе, я не можу уявити, що президент Дональд Трамп дозволить Росії знищити Україну"
"Якщо я стану канцлером Німеччини, то висуну Путіну ультиматум щодо України: або завершення війни за 24 години, або я поставлю Україні далекобійні ракети Taurus і дам дозвіл бити ними по території Росії"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Ця пісня з вистави «Доньки» самостійно увірвалася в ваші серця і пробила шлях до своєї популярності. З повагою до мого глядача і з любов'ю до того, що вам відгукнулося...Єдиний наш правдивий порадник у житті - це наше серце.
Очільниця партії Батьківщини виступає проти цього закону
У Верховній раді України фракція Батьківщина блокує схвалення законопроєкту про легалізацію медичного канабісу. Партія Юлії Тимошенко внесла сотні правок до депутатської ініціативи. Через це прийняття важливого рішення - на думку частини парламентарів, відкладається.
Про ситуацію з депутатським спамом у законопроєктів про статус медичного канабісу в Україні повідомила народна депутатка від Голосу Ольга Стефанишина.
"Ми зробили так, щоби він запрацював одразу, як Кабмін ухвалить всю підзаконку, і пацієнти вже наступного року могли отримати ліки і втамувати свій біль", - пише вона.
За її словами, нардепам вдалось врахувати найбільш обґрунтовні правки. А ось третину з них не вдається розглянути, адже 226 правок від партії Батьківщини стають схожими на "гроби" для легалізації медичного канабісу в Україні.
Відомо, що очільниця партії Юлія Тимошенко виступає проти цього закону. Вона усіляко намагається відтягнути час, щоб прийняти цей закон.
"Щоби виснажити залу і позбавити закон голосів. Це понад 400 хвилин часу роботи Ради, а по факту два дні абсолютно безглуздого спектаклю: коли правки ставлять на голосування просто щоби тягнути час і не дати закону пройти залу", - пише Стефанишина.
Нардепка Голосу також показала фото паперів із 882 поправками, які, за її словами, розглядали понад три місяці. Окрім цього проходили перемовини з аграріями, Національною поліцією України, громадськими організаціями й парламентарями.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.