Єврокубок: «Прометей» обіграв словенську «Цедевіту» та зберіг лідерство у групі

Поєдинок Групи А Єврокубку пройшов у Каунасі

БК «Прометей» (Фото: euroleaguebasketball.net)

У розіграші Єврокубку сезону 2022/23 відбулись матчі чотирнадцятого туру. У поєдинку Групи А «Прометей» зустрівся зі словенським клубом «Цедевіта Олімпія». Українська команда впевнено здолала суперника та продовжила свою переможну серію.

У середу, 8 лютого, «Прометей» зіграв поєдинок 14-го туру розіграшу баскетбольного Єврокубку сезону 2022/23. Суперником українців став баскетбольний клуб «Цедевіта Олімпія» (Словенія). «Прометей» очолював турнірну таблицю Групи А. Словенці перебували на останньому місці, з трьома перемогами у тринадцяти поєдинках.

Склади команд

Прометей: Классен, Клавелл, Лукашов, Климов, Санон, Сидоров, Ткаченко, Агада, Липовий, Кеннеді, Стефенс, Дікі ІІІ, Балвін, Петров.
Цедевіта Олімпія: Ребек, Феррелл, Єремич, Мулалич, Адамс, Гньїдич, Радович, Мурич, Драгич, Алібегович, Коші, Маткович, Омич, Радованович.

Перебіг матчу

Рахунок у матчі відкрили гості. «Цедевіта» відірвалась на чотири очки, але наприкінці третьої хвилини вперед вийшов вже «Прометей». Лідер змінювався ще декілька разів. «Цедевіта» знову повела +4. Сидоров під звук сирени закинув дальній, дозволивши «Прометею» виграти стартову чверть 25:24.

Друга десятихвилинка розпочалась з ривку «Прометея» 9:0. «Цедевіта» швидко прийшла до тями і також почала здобувати очки. На шостій хвилині перевага українського клубу складала вісім балів. Закінчилась перша половина матчу з рахунком 52:43 на користь «Прометея».

Третю чверть українська команда розпочала двома влучаннями з далекої відстані. «Цедевіта» чинила супротив, але перевага «Прометея» потроху зростала. Тренер словенського клубу не стримував емоцій. Під час тайм-ауту гравцям «Цедевіти» добряче дісталось від наставника. Втім це не дуже допомогло. Заключну чверть команди розпочали при +20 для «Прометея». За такої різниці шансів відігратись у «Цедевіти» було дуже мало. Дива не сталось. «Прометей» тримав під контролем ситуацію на майданчику і впевнено довів поєдинок до переможного кінця.

•    Прометей (Україна) — Цедевіта Олімпія (Словенія)  94:68 (25:24; 27:19; 26:15; 16:10).

Турнірне становище

«Прометей» зберіг одноосібне лідерство у Групі А. До наступного етапу змагань пройде по вісім команд з кожної групи.

Турнірна таблиця

Раніше Інформатор розповідав  про результати першого дня змагань на чемпіонаті світу з біатлону. Також ми повідомляли про перебіг контрольних поєдинків українських футбольних клубів.