«Шахтар» впевнено переміг «Сараєво»

Гірники завершили тренувальні збори на мажорній ноті

Тренування «Шахтаря» (Фото: shakhtar.com)

Українські футбольні клуби продовжують готуватися до поновлення чемпіонату. «Шахтар» розпочне сезон раніше, тому провів заключний контрольний поєдинок. Суперником «гірників» став клуб «Сараєво» із Боснії і Герцеговини.

У середу, 8 лютого, «Шахтар» провів свій заключний поєдинок на тренувальних зборах. Протистояв українському клубу п’ятиразовий чемпіон Боснії і Герцеговини «Сараєво». У поточному чемпіонаті «Сараєво» займає п’яте місце.

Шахтар: Трубін, Михайліченко, Матвієнко, Бондар, Конопля, Степаненко, Бондаренко, Судаков, Криськів, Зубков, Траоре.
Запасні: Шевченко, Пятов, Гочолеішвілі, Тейлор, Козік, Ракіцький, Тотовицький, Джурасек, Топалов, Петряк, Сікан, Борячук.
Сараєво: Сахінович, Врсаєвич, Сербечич, Мартинович, Аврамовські, Балта, Салчин, Варешанович, Жилькич, Ренан, К’єремех.

Перебіг поєдинку

З початку зустрічі «Шахтар» заволодів ініціативою, але ледь не пропустив сам. На 11-й хвилині Трубін парирував удар, потім відбив добивання Салчина, а Ренан пробив вище воріт. На 28-й хвилині «гірники» відкрили рахунок. Степаненко дальнім ударом увігнав м’яч у лівий верхній кут. Вже через 4 хвилини «Шахтар» збільшив свою перевагу. Зубков змусив суперника помилитись, Траоре опинився один перед голкіпером і не схибив. Ще через чотири хвилини Судаков обвідним ударом з лівого кута штрафного майданчика відправив м’яч під дальню стійку. До того ж на 38-й хвилині Траоре пробив у поперечину.

Продовжив «Шахтар» забивати і після перерви. На 55-й хвилині Бондаренко розрізним пасом вивів Траоре сам на сам. Траоре неспішно обіграв голкіпера і забив у вільний кут. Українська команда цілковито контролювала гру. «Шахтар» тримав  м’яч, змушуючи суперника витрачати багато сил на пресинг.  «Гірники» впевнено довели матч до перемоги, не дозволивши супернику забити навіть гол престижу.

•    Шахтар (Україна) — Сараєво (Боснія і Герцеговина) 4:0 (Степаненко, 28, Траоре, 32, 55, Судаков, 36).

Раніше Інформатор розповідав  про результати першого дня змагань на чемпіонаті світу з біатлону. Також ми повідомляли про перебіг контрольних поєдинків українських футбольних клубів.