Чемпіонат світу з біатлону: Норвегія виграла змішану естафету, збірна України фінішувала десятою

В Обергофі стартувала світова першість

Дмитро Підручний (Фото: biathlon.com.ua)

З 8 по 19 лютого у Німеччині проходять гонки чемпіонату світу з біатлону. Відкривала програму змагань змішана естафета. На старт вийшли представники 26 країн.

У середу, 8 лютого, на біатлонній трасі у Обергофі розпочався чемпіонат світу. У першому виді змагань, змішаній естафеті, Україну представляли Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Дмитро Підручний та Антон Дудченко.

Перші два етапи бігли жінки. Анастасія Меркушина вогневі рубежі пройшла чисто і передала естафету 15-ю. Тим часом лідерство захопила збірна Франції. Норвезька біатлоністка пішла на штрафне коло та відстала від лідера майже на хвилину. Юлія Джима використала один додатковий патрон, проте змогла трохи підняти збірну України в загальному заліку. Дмитро Підручний вийшов на свій етап  десятим. Норвегія стрімко скорочувала відставання та піднялась на третю позицію. Підручний відстрілявся з чотирма додатковими і зумів зберегти десяту позицію. Антон Дудченко свій етап пройшов без зривів. Україна фінішувала десятою, програвши лідеру 2 хвилини і 45 секунд.

Чемпіоном світу стала збірна Норвегії, яка змогла відіграти значне відставання після першого етапу. Другими фінішували італійці. Третє місце посіла збірна Франції.

Результати змішаної естафети

Де дивитись трансляції

Всі гонки чемпіонату світу з біатлону у прямому ефірі транслюватимуться на регіональних каналах «Суспільного». Також трансляції можна побачити на сайті «Суспільне Спорт», каналі «Євроспорт 1» та на офіційному сайті IBU.

Чемпіонат світу з біатлону

Чемпіонат світу з біатлону проводиться щорічно. Збірна України регулярно бере участь у змаганнях. Загалом українські біатлоністи здобули 39 медалей світової першості – 7 золотих, 10 срібних та 22 бронзові.

Раніше Інформатор розповідав  про перемогу збірної України з тенісу у матчевій зустрічі Кубку Девіса проти Лівану. Також ми повідомляли про перебіг контрольних поєдинків українських футбольних клубів.