Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Нідерландський прем’єр-міністр звертає увагу на те, що досі європейським союзникам вдавалося переконати угорську владу щодо необхідності підтримки ключових для Євросоюзу рішень
Прем’єр Нідерландів Марк Рютте вважає, що ЄС зможе досягти консенсусу щодо запрошення України до ЄС, а також щодо довгострокової фінансової допомоги Києву. Його слова прозвучали на полях саміту Ради Європи, який проходить у Брюсселі в четвер, 14 грудня. Свою заяву Рютте зробив уже після того, як прем’єр Угорщини Віктор Орбан сказав, що заблокує угоду.
Про заяву нідерландського прем’єра повідомляє Deutsche Welle. Підставою для оптимізму Рютте називає переконання, що в ЄС зможуть знайти підхід до угорського прем’єра.
«Поки що ми завжди могли прийти до одноголосного рішення, разом із Віктором Орбаном, і я дуже сподіваюся і дуже наполегливо працюватиму над цим зі своїми колегами», — сказав Рютте.
Очільники країн-членів ЄС зустрічаються в Брюсселі 14–15 грудня. Йдеться про рішення щодо початку переговорів з Україною про членство. Говоритимуть також про розширення за рахунок ще девʼяти країн. Крім того, на Раді Європи прийматимуть рішення про допомогу Києву в розмірі 50 мільярдів євро на 2024–2027 роки, а також 20 мільярдів євро з фонду миру для продовження військової допомоги.
Раніше з критикою Орбана виступив очільник МЗС Люксембургу Ксавʼє Бетель. Він нагадав, що Угорщина не могла похизуватися якимись вражаючими здобутками, коли приєднувалась до ЄС у 2004 році.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.