Євробаскет-2022: збірна України на останній хвилині вирвала перемогу з рук збірної Естонії

Чемпіонат Європи проходить з 1-го по 18-те вересня.

Чоловіча збірна України зіграла другий матч на Євробаскеті-2022. Українські баскетболісти впевнено виграли стартовий поєдинок проти збірної Великої Британії. Перемога у матчі з Естонією суттєво збільшувала шанси збірної України пробитись у раунд плей-оф.

У суботу, 3 вересня, чоловіча баскетбольна збірна України провела другий поєдинок на чемпіонаті Європи. Суперником українців стала збірна Естонії, яка свій перший матч на турнірі програла збірній Італії.

Склади команд.

Естонія: Раієсте, Сокк, Дорбек, Крііса, Кулламяе, Дрелл, Тасс, Вене, Котсар, Йоесаар, Кітсінг, Нургер.

Україна: Бобров, Близнюк, Герун, Пустовий, Санон, Лень, Зотов, Михайлюк, Скапінцев, Сидоров.

Перебіг поєдинку.

Естонці швидко включились у гру і повели +5. Україна перші свої очки набрала тільки на 4-й хвилині, коли рахунок був вже 10:0 на користь збірної Естонії. Поступово українці скоротили різницю до трьох балів. На 7-й хвилині Близнюк зрівняв рахунок. Естонія знову вийшла вперед і виграла першу чверть 21:15.

На початку другої десятихвилинки перевага збірної Естонії знову зросла до десяти очок. Влучний дальній кидок Михайлюка дозволив українцям трохи підібратися до суперника. В середині другої чверті українці відставали на 5 очок. До перерви збірна України не змогла наздогнати збірну Естонії і на перерву пішла поступаючись 33:35.

Естонія - Україна

У третій десятихвилинці збірна Естонії в черговий раз відірвалась на 10 балів. Ціною немаленьких зусиль українці скоротили різницю, але за підсумками тридцяти хвилин все одно поступались 61:56. На першій хвилині четвертої чверті Сидоров нарешті зрівняв рахунок. Щільна гра продовжувалась і надалі. Команди відповідали атакою на атаку. Естонія лідирувала з невеликою перевагою, а Україна постійно намагалась наздогнати суперника. За три хвилини до кінця основного часу відстань між командами була всього у два бали. На останній хвилині Сидоров вивів збірну України вперед. Естонці відчайдушно намагались врятувати поєдинок, але успіху не досягли. Україна здобула другу перемогу поспіль і значно покращила свої перспективи на вихід з групи.

• Естонія — Україна 73:74 (21:15, 14:18, 26:23, 12:18).

Свої наступні матчі збірна України проведе 5 та 6 вересня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків третього туру УПЛ. Також ми розповідали про результати матчів Євробаскета, зіграних 2 вересня.