Євробаскет-2022: збірна України розгромила збірну Великої Британії

Чемпіонат Європи проходить з 1-го по 18-те вересня.

Збірна України провела перший поєдинок на Євробаскеті-2022. Українські баскетболісти виступають у групі С і свої матчі проводять в Мілані. Для виходу у наступний раунд українській збірній необхідно зайняти у своїй групі місце не нижче четвертого.

У п’ятницю, 2 вересня, чоловіча баскетбольна збірна України провела стартовий поєдинок на чемпіонаті Європи. Суперником українців стала збірна Великої Британії.

Склад збірної України: Денис Лукашов, Віталій Зотов, Ілля Сидоров, Іссуф Санон, Святослав Михайлюк, Іван Ткаченко, Богдан Близнюк, В'ячеслав Бобров, Володимир Герун, Олексій Лень, Артем Пустовий, Дмитро Скапінцев.

Перебіг поєдинку.

Рахунок у зустрічі відкрили британці. У відповідь на це Лень вразив кошик суперника кидком з далекої відстані. Українці відірвались на 5 балів і продовжили справно набирати очки. У Михайлюка пішли кидки з-за дуги. Перевага збірної України потроху зростала. В кінці чверті британці трохи скоротили ризницю. Першу десятихвилинку українці виграли 22:17.

Другу чверть команди почали зовсім нерезультативно. За три хвилини ігрового часу Україна та Велика Британія набрали лише два очки. Потім Україна розігралась, набравши 9 балів поспіль. В середині чверті  Україна вигравала 33:24, а першу половину матчу завершила з рахунком 42:32 на свою користь.

Україна - Велика Британія

Після перерви Хессон та Лукашов провели обмін влучними дальніми кидками. Україна продовжувала зберігати перевагу в рахунку, тримаючи збірну Великої Британії на певній, комфортній для себе відстані. За підсумками тридцяти хвилин зустрічі збірна України вигравала 66:44. У четвертій чверті українці не дозволили собі втратити концентрацію. Україна повністю контролювала хід зустрічі та здобула впевнену перемогу як за рахунком, так і за грою.

• Україна — Велика Британія 90:61 (22:17, 20:15, 24:12, 24:17).

Свої наступні матчі збірна України проведе 3 та 5 вересня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про пресконференцію Олександра Усика. Також ми повідомляли про результати матчів Євробаскета, зіграних 1 вересня.