«Динамо» в результативному поєдинку програло «Зорі»

В Українській Прем’єр-лізі продовжується третій тур.

«Зоря» і «Динамо» не зовсім вдало розпочали новий сезон. «Зоря» вилетіла з Ліги конференцій, а «Динамо» не змогло пробитись у груповий раунд Ліги чемпіонів. До того ж кияни з великим рахунком програли «Дніпру-1». Очний поєдинок «Зорі» і «Динамо» мав показати стан готовності команд.

У суботу, 3 вересня, в Українській Прем’єр-лізі продовжились матчі третього туру. На стадіоні «Динамо» зустрілись «Зоря» і київське «Динамо». «Зоря» була номінальним господарем поля, а команди грали у таких складах:

Зоря: Мацапура, Данченко, Батагов, Імереков, Вантух, Чурко, Назарина, Мишньов, Крістіан, Нагнойний, Русин.

Запасні: Сапутін, Жилкін, Сміян, Снурніцин, Бражко, Кисіль, Байрук, Алефіренко, Луньов, Хлань, Михайленко.

Динамо: Бущан, Кендзьора, Забарний, Сирота, Дубінчак, Буяльський, Андрієвський, Шепелєв, Караваєв, Ванат, Кабаєв.

Запасні: Бойко, Ігнатенко, Боль, Сидорчук, Бурда, Шапаренко, Яцик, Гармаш, Кравченко, Тимчик, Царенко, Бєсєдін.

Перебіг поєдинку.

«Динамо» забило вже на четвертій хвилині. Але Караваєв при цьому поспішив і забіг в офсайд. Арбітр матчу Ігор Пасхал розібрався у ситуації і взяття воріт не зафіксував. А от «Зоря» на 7-й хвилині забила по всім правилам. Русин пробив з лівого краю штрафного майданчика. М’яч влучив Кендзьорі у ногу і влетів у ближній кут воріт київського «Динамо». Номінальні гості могли відігратися досить швидко. На 12-й хвилині активний в цьому матчі Караваєв пробив над поперечиною. Вище воріт пробив і Сирота, коли головою замикав навіс зі штрафного. На 35-й хвилині «Зоря» збільшила свою перевагу в рахунку. Чурко з лівого флангу зробив подачу, а залишений без опіки Мишньов з правого кута воротарського майданчика вгатив м’яч у дальній кут. На останніх секундах першого тайму Русин втік від Кендзьори та вийшов сам на сам. Гравець «Зорі» цілив у правий кут, але не влучив.

У перерві тренер «Динамо» Мірча Луческу провів відразу три заміни. Замість Кендзьори, Андрієвського і Шепелєва вийшли Гармаш, Сидорчук та Шапаренко. На 47-й хвилині чудову нагоду відзначитись втратив Кабаєв. Гравець «Динамо» з кількох метрів пробив мимо. А через три хвилини кияни забили. Буяльський зліва прострілив у центр, а Ванату залишалось лише покотити м’яч у порожні ворота. На 68-й хвилині «Зоря» залишилась у меншості. Вантух вдарив по нозі Караваєва і отримав другу жовту картку. Через дві хвилини після вилучення «Зоря» провела разючу контратаку. Бражко отримав пас з правого флангу, розібрався з двома захисниками «Динамо» і невідпорно пробив під поперечину. Кияни не полишали надій на порятунок. На 83-й хвилині Буяльський потужним ударом з-за меж штрафного майданчика ввігнав  м’яч у лівий нижній кут воріт «Зорі».

• Зоря — Динамо 3:2 (Русин, 7, Мишньов, 35, Бражко, 70 – Ванат, 50, Буяльський, 83).

Матчі третього туру УПЛ продовжаться 4 вересня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про пресконференцію Олександра Усика. Також ми повідомляли про перебіг матчу Україна - Велика Британія на Євробаскеті-2022.