Українська Прем’єр-ліга: «Металіст 1925» переміг «Ворсклу» у матчі з двома пенальті

Команди грали у Києві на НСК «Олімпійський».

Харківський «Металіст 1925» і  полтавська «Ворскла» підійшли до поєдинку у Києві з приблизно рівними показниками. Обидві команди перебувають у середини турнірної таблиці УПЛ. В матчі з «Ворсклою» «Металіст 1925» перервав свою безгольову серію і переміг, не зважаючи на два пенальті у свої ворота.

У суботу, 3 вересня, у матчі третього туру Української Прем’єр-ліги «Металіст 1925» приймав полтавську «Ворсклу». Зустріч проходила в Києві на НСК «Олімпійський» команди грали у таких складах:

Металіст 1925: Мозіль, Жичиков, Безуглий, Курило, Капінус, Мартинюк, Бичек, Габелок, Кравченко, Ременюк, Борячук.

Запасні: Сидоренко, І. Потімков, Ткачук, Рудавський, Шершень, Ю. Потімков, Дмитренко, Вендел, Дудік, Зубков, Чирук.

Ворскла: Різник, Пердута, Челядін, Зайков, Мельничук, Скляр, Толі, Олійник, Степанюк, Марлісон, Сефері.

Запасні: Ісенко, Крупський, Павлюк, Габріель, Кравчук, Тотре, Кулаковський, Черниш, Кравчук, Козиренко.

Перебіг поєдинку.

Перший момент у матчі створили гості. Марлісон після подачі з кутового пробив вище воріт. На 15-й хвилині «Ворскла» провела гостру атаку. Толі пробив в поперечину, а потім Курило зіграв рукою Арбітр не зважив на апеляції гравців «Металіста 1925» і призначив пенальті. Олійник з одинадцятиметрової позначки пробив низом у правий нижній кут. Голкіпер «Металіста 1925» у стрибку парирував удар.

На 19-й хвилині у гру вступив голкіпер «Ворскли» Різник, парирувавши удар Борячука. Через кілька хвилин Бичек не влучив у ворота «Ворскли». У протилежних воріт Степанюк на 34-й хвилині замикав передачу Скляра і теж пробив мимо.

На 43-й хвилині Мозіль парирував ще один удар Олійника. А через кілька секунд Курило у своєму штрафному збив Марлісона. Пенальті виконав сам постраждалий і потужним ударом ледь не порвав сітку за спиною Мозіля.

«Металіст 1925» відігрався на 9-й хвилині другого тайму. Борячук з лінії воротарського майданчику головою замкнув подачу Жичикова з правого флангу. Після перерви «Ворскла» атакувала не так часто, як у таймі першому. А от «Металіст 1925» не втрачав можливості потурбувати захист суперника. На 66-й хвилині Жичиков змістився з правого флангу і пробив поруч з дальньою стійкою.

На 79-й хвилині господарі вийшли вперед. Ременюк розкішним пасом вивів партнера на ударну позицію, а  Дмитренко обвідним ударом відправив м’яч у правий кут воріт «Ворскли». Лідерство «Металіста 1925» тривало зовсім недовго. На 83-й хвилині Степанюк ударом головою завершив подачу Олійника. «Металіст 1925» не хотів завершувати внічию третій поєдинок поспіль. На другій компенсованій до основного часу хвилині Борячук дальнім ударом приніс перемогу харківському клубу.

• Металіст 1925 — Ворскла 3:2 (Борячук, 54, 90+2, Дмитренко, 79, - Марлісон, 44 (з пенальті), Степанюк, 83).
Турнірна таблиця УПЛ

Матчі третього туру УПЛ продовжаться 4 вересня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків третього туру УПЛ за участю «Шахтаря» та «Динамо». Також ми розповідали про перебіг матчу Україна - Велика Британія на Євробаскеті - 2022.