Євробаскет-2022: в матчі збірних Франції та Польщі визначився перший фіналіст

Півфінальні поєдинки приймає Берлін

На чемпіонаті Європи з баскетболу розпочались півфінальні матчі. Першу путівку у фінал розіграли збірна та Франції та кривдник збірної України національна команда Польщі. За останні п’ять чемпіонатів Європи Франція вчетверте грала у півфіналі.

У п’ятницю, 16 вересня, на чемпіонаті Європи з баскетболу серед чоловічих команд пройшов перший півфінальний поєдинок. Боротьбу за путівку в фінал вели збірні Франції та Польщі. На етапі 1/4 фіналу Франція в овертаймі перемогла збірну Італії, а Польща здолала збірну Словенії.

Перебіг матчу

Польща відкрила рахунок у матчі. Французи перехопили ініціативу і повели з різницею у 6 очок. Команди набирали бали досить важко. За першу чверть збірна Франції здобула лише 15 очок. Проте це не завадило французам почуватись доволі впевнено, оскільки гравці збірної Польщі за десять хвилин ігрового часу набрали тільки 9 балів.

Не порадували команди результативним баскетболом і у другій десятихвилинці. Франція продовжувала тримати суперника на комфортній для себе дистанції. Більше того, французи збільшили різницю. На перерву команди пішли за рахунку 34:18 на користь збірної Франції.

Польща - Франція

За дві хвилини третьої чверті перевага Франції зросла до 21 очка. А у середині десятихвилинки Польща програвала вже мінус 25. Не йшла гра як у лідера збірної Польщі Матуша Понітки, так і у інших гравців. Перед заключною чвертю французи вигравали 64:36. Франція продовжила нищити суперника, зробивши ривок 9:0. За такої гри у захисті збірній Польщі вже не було на що сподіватись. Франція здобула більш ніж впевнену перемогу, а збірна Польщі спробує поборотись за бронзові медалі чемпіонату Європи.

• Польща — Франція 54:95 (9:15, 9:19, 18:30, 18:31).

Сітка турніру

У фіналі Євробаскету збірна Франції зіграє з переможцем поєдинку Іспанія – Німеччина. Фінал, а також матч за третє місце відбудуться 18 вересня.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу «Аполлон» - СК «Дніпро-1». Також ми повідомляли про результати поєдинків Ліги Європи та Ліги конференцій.