Євробаскет-2022: збірна України поступилась Польщі

Зустріч проходила у Берліні

Чоловіча збірна України провела поєдинок 1/8 фіналу чемпіонату Європи з баскетболу. Ставши другою у відбірковій групі С, Україна в плей-оф грала з третьою командою групи D. Цією збірною стала Польща. Переможець матчу у чвертьфіналі зіграє зі збірною Словенії.

У неділю, 11 вересня, чоловіча баскетбольна збірна України провела матч 1/8 фіналу чемпіонату Європи. Суперником української команди стала збірна Польщі. До цього збірні України та Польщі на офіційному рівні зустрічались лише один раз. У 2006 році Польща перемогла 74:58

Україна: Лукашов, Михайлюк, Близнюк, Герун, Лень, Бобров, Пустовий, Санон, Зотов, Скапінцев, Сидоров, Ткаченко.

Поьща: Жишковскі, Балчеровскі, Соколовскі, Чел, Слотер, Понітка, Коленда, Дзейва, Олежнічак, Міхалак, Гарбач, Шенк.

Перебіг поєдинку

Поляки відкрили рахунок і згодом повели 5:0. Лень і Михайлюк двома данками поспіль відіграли чотири бали. Польща продовжувала лідирувати. У середині першої чверті Україна поступалась супернику чотирма очками. На 7-й хвилині Санон реалізував два штрафних і зрівняв рахунок. Поляки зробили ривок 5:0 і виграли стартову чверть  24:21.

На 2-й хвилині другої чверті Санон дальнім кидком знову зрівняв рахунок, а Пустовий вивів збірну України вперед. Лідер почав змінюватись ледь не у кожній атаці. На четвертій хвилині на майданчику встановився паритет – 31:31. Україна почала відриватись та заробила перевагу у сім балів. Польща трохи скоротила відставання. Проте першу половину матчу з рахунком 45:42 виграла збірна України.

На 4-й хвилині третьої чверті перевага збірної України складала 5 балів. Через три хвилини збірна Польщі зрівняла рахунок – 59:59. Поляки повели в рахунку і після тридцяти хвилин зіграного часу вигравали два очки. На третій хвилині четвертої чверті рахунок знову став рівним. Понітка закинув здалеку, на що Україна відповіла двома балами від Лукашова. Понітка і Соколовскі довели перевагу збірної Польщі до шести очок. За дві хвилини до кінця основного часу Україна програвала супернику сім балів. Українці скоротили відставання до двох очок., але потім припустилась втрати, а Польща результативно закінчила свою атаку. Врятувати матч українці вже не змогли і завершили виступи на чемпіонаті Європи.

• Україна — Польща 86:94 (21:24, 24:18, 22:27, 19:25).

Матчі 1/4 фіналу чемпіонату Європи пройдуть 13 і 14 вересня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів шостого туру чемпіонату Італії з футболу. Також ми розповідали про перебіг матчів четвертого туру Української Прем’єр-ліги.