Євробаскет-2022: Італія та Франція розіграли перепустку у півфінал

Чвертьфінальні поєдинки проходять у Берліні

Євробаскет-2022: Італія та Франція  розіграли перепустку у півфінал

На чемпіонаті Європи з баскетболу продовжуються чвертьфінальні матчі. Третій півфіналіст визначався у матчі збірних Італії та Франції. Доля путівки у півфінал вирішилась у овертаймі.

У середу, 14 вересня, на чемпіонаті Європи з баскетболу серед чоловічих команд пройшов третій чвертьфінальний поєдинок. Боротьбу за путівку в півфінал вели збірні Франції та Італіі. На етапі 1/8 фіналу Франція в овертаймі перемогла Туреччину, а Італія здолала збірну Сербії.

Перебіг матчу

Франція відкрила рахунок дальнім кидком а згодом повела 5:2. На 4-й хвилині перевага збірної Франції виросла до семи очок. Італійцям вдалось скоротити відставання до двох балів. Франція  провела кілька результативних атак і виграла першу чверть 27:20.

На початку другої чверті французи збільшили відрив від суперника до одинадцяти очок. Італія то скорочувала різницю, то знову відпускала збірну Франції. В цілому за другу десятихвилинку команди набрали по 11 очок і пішли на перерву за рахунку 38:31 на користь Франції.

Початок третьої чверті проходив по схожому сценарію. Італійці намагались підібратись до суперника, а французи в свою чергу тримали дистанцію. За півтори хвилини до кінця десятихвилинки Італія почала ривок. Команда не тільки відіграла відставання, а й вийшла вперед на шість очок.

Франція - Італія

На 5-й хвилині четвертої чверті збірна Італії вела +3. Франція кинула у бій всі сили, але збірна Італії перевагу не втрачала. Проте в кінці основного часу все ж не втримала перемогу. За 5 секунд до сирени Франція зрівняла рахунок і перевела гру в овертайм.

У додатковій п’ятихвилинці Франція відразу захопила лідерство.  Італія зробила спробу наздогнати суперника, скоротила різницю до двох очок, але Франція перемогу з рук вже не випустила.

• Франція — Італія 93:85 (27:20, 11:11, 18:31, 21:15, 16:8).

Сітка турніру

У півфіналі чемпіонату Європи збірна Франції зіграє з переможцем матчу Словенія – Польща. Іншу півфінальну пару склали збірні Іспанії та Німеччини. Півфінали пройдуть 16 вересня, а фінал запланований на 18 вересня.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу групи С Ліги чемпіонів «Баварія» - «Барселона». Також ми повідомляли про результати матчів другого туру Ліги чемпіонів.