Євробаскет-2022: Польща примусила Словенію скласти чемпіонські повноваження

Матчі плей-оф турніру приймає Берлін

На чемпіонаті Європи з баскетболу завершились матчі 1/4 фіналу. Останній півфіналіст визначився у поєдинку збірних Словенії та Польщі. По ходу матчу Словенія змогла відіграти величезне відставання. Але захистити титул чемпіона Європи збірній Словенії не вдалося.

У середу, 14 вересня, на чемпіонаті Європи з баскетболу серед чоловічих команд пройшов останній чвертьфінальний поєдинок. Боротьбу за вихід у півфінал вели збірні Словенії та Польщі. На етапі 1/8 фіналу Словенія здолала збірну Бельгії, а Польща перемогла збірну України.

Перебіг поєдинку

На початку зустрічі поляки кілька разів виходили вперед,а словенці їх постійно наздоганяли. Деякий час лідирувала і збірна Словенії. На 8-й хвилині за рахунку 21:21 збірна Польщі здійснила ще один ривок. Цього разу команді вдалось зберегти перевагу до кінця першої чверті.

За 5 хвилин другої чверті збірна Польщі збільшила відрив до 14-ти очок. Збірна Словенії протягом цього часу набрала всього три бали. Словінці ніяк не могли налагодити гру. Не допомогли команді і тай-аути. А тим часом Польща відірвалась на 23 очки. На перерву команди пішли за рахунку 58:39 на користь поляків.

Словенія - Польща

Третя десятихвилинка почалась з ривку Словенії 5:0. Польща вже не нагадувала ту команду, яка громила Словенію до перерви. Поступово словенці скоротили різницю до шести очок. На 8-й хвилині третьої чверті Словенія впритул наблизилась до суперника.

Різниця в одне очко збереглась і на початку четвертої чверті. Через 15 секунд Драгіч вивів збірну Словенії вперед. Словенці прагнули розвинути успіх і повели +5. Поляки оговтались та  в середині заключної десятихвилинки повернули собі лідерство. За хвилину до кінця основного часу матчу Польща вигравала 9 очок. На останній хвилині словенці скоротили відставання до трьох балів. Але здійснити ще один камбек збірна Словенії не змогла.

• Словенія — Польща 87:90 (26:29, 13:29, 24:6, 24:26,).

Сітка турніру

У півфіналі Євробаскета збірна Польщі зіграє зі збірною Франції. Французи у овертаймі здолали збірну Італії. Іншу півфінальну пару склали збірні Іспанії та Німеччини. Півфінали пройдуть 16 вересня, а фінал запланований на 18 вересня.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу групи F Ліги чемпіонів «Шахтар» - «Селтік». Також ми повідомляли про результати матчів другого туру Ліги чемпіонів.