Італія залишила Сербію за бортом: результати матчів 1/8 фіналу Євробаскета-2022

Поєдинки стадії плей-оф проходять у Берліні

На чемпіонаті Європи з баскетболу завершились матчі стадії 1/8 фіналу. За результатами поєдинків на турнірі залишилось вісім найсильніших збірних. Збірна Італії вибила одного з фаворитів змагань - Сербію.

На чемпіонаті Європи з баскетболу серед чоловічих національних збірних команд завершився раунд1/8 фіналу. Декілька команд, яким передрікали високі місця, відправились додому.

Україна Польща

В матчі рівних команд збірна України виграла першу половину матчу. А от кінцівку поєдинку краще провели поляки. З подробицями зустрічі можна ознайомитись тут.

Україна - Польща
  • Україна — Польща 86:94 (21:24, 24:18, 22:27, 19:25).

Фінляндія Хорватія

Фінляндія на старті матчу вела +7, але першу чверть програла. А от на перерву команди пішли вже при перевазі фінів у два очки. Третя чверть не змінила стан справ на майданчику. На початку четвертої десятихвилинки збірна Хорватії вийшла вперед. Але потім Фінляндія пішла у відрив і суперника вже не підпустила.

Фінляндія - Хорватія

• Фінляндія — Хорватія 94:86 (20:21, 25:22, 22:22, 27:21).

Сербія Італія

Сербія захопила лідерство і виграла першу чверть з різницею у 8 очок. Італійці стали потроху скорочувати відставання. Наприкінці третьої чверті Італія ненадовго вийшла вперед. А от у четвертій десятихвилинці італійці остаточно захопили лідерство. Наздогнати суперника Сербія не змогла і вибула з подальшої боротьби.

Сербія - Італія

• Сербія — Італія 86:94 (28:20, 23:25, 17:21, 18:28).

Греція Чехія

В першій чверті Греція відірвалась на 10 очок, але до кінця десятихвилинки перевагу не втримала. На перерву команди пішли при рахунку 45:41 на користь збірної Чехії. У четвертій чверті Греція змогла захопити лідерство і перемогу з рук вже не випустила.

Греція - Чехія

• Греція — Чехія 94:88 (20:20, 21:25, 22:22, 31:21).

Сітка турніру

Чвертьфінальні матчі Євробаскету відбудуться 13 та 14 вересня. В 1/4 фіналу зіграють: Німеччина – Греція, Іспанія – Фінляндія, Словенія – Польща і Франція – Італія. Всі матчі стадії плей-офф пройдуть у Берліні.

Турнірна сітка чемпіонату Європи

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів шостого туру чемпіонату Італії з футболу. Також ми розповідали про перебіг матчів четвертого туру Української Прем’єр-ліги.