Євробаскет-2022: Німеччина та Польща розіграли бронзові медалі турніру

Матч за третє місце пройшов у Берліні

На чемпіонаті Європи з баскетболу відбувся поєдинок за третє місце. В матчі за «бронзу» зійшлись невдахи півфіналів збірні Німеччини та Польщі. Збірна Німеччини вела в рахунку більшу частину матчу і здобула перемогу.

У неділю, 18 вересня, на чемпіонаті Європи з баскетболу серед чоловічих команд пройшли «малий» та «великий» фінали. Боротьбу за бронзові медалі вели збірні Німеччини та Польщі. На етапі 1/2 фіналу Німеччина поступилась Іспанії, а Польща з великою різницею в рахунку програла збірній Франції.

Перебіг матчу

Польща першою здобула очки, на що Німеччина відповіла влучним дальнім кидком. Господарі майданчику повели 6:2, але Польща зрівняла рахунок. У середині стартової десятихвилинки збірна Німеччини повернула собі перевагу у чотири очки. Закінчилась перша чверть 19:14 на користь Німеччини.

Початок другої чверті результативністю не визначався. За чотири хвилини ігрового часу команди набрали лише по два бали. Згодом  полякам вдалося скоротити відставання до мінімуму, але не надовго. На 7-й хвилині Німеччина збільшила відрив до одинадцяти очок. На перерву ж команди пішли за рахунку 36:23.

Німеччина - Польща

На третій хвилині третьої чверті збірна Польщі скоротила різницю до дев’яти балів. У поляків нарешті стали залітати дальні кидки. Німці в боргу не залишились і продовжили тримати суперника на відстані. Поляки грали досить результативно. За третю чверть команда набрала більше очок, ніж за перші двадцять хвилин гри.

На 4-й хвилині четвертої чверті поляки підібрались до суперника на відстань одного очка.   Німеччина швидко збільшила різницю до шести, а потім і до десяти балів. Зробити ще один ривок збірна Німеччини супернику вже не дозволила і здобула бронзові медалі Євробаскета-2022.

• Німеччина — Польща 82:69 (19:14, 17:9, 18:26, 28:20).

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчів італійської Серії А. Також ми повідомляли про результати поєдинків Ліги Європи та Ліги конференцій.