Євробаскет-2022: Іспанія в півфіналі здолала Німеччину

Матч пройшов у Берліні

На чемпіонаті Європи з баскетболу відбулись півфінальні матчі. Другий  фіналіст Євробаскета-2022 визначався у парі Іспанія - Німеччина. Збірна Німеччини на своєму турнірному шляху вже створила кілька сюрпризів.

У п’ятницю, 16 вересня, на чемпіонаті Європи з баскетболу серед чоловічих команд пройшов другий півфінальний поєдинок. Боротьбу за путівку в фінал вели збірні Іспанії та Німеччини. На етапі 1/4 фіналу Іспанія перемогла збірну Фінляндії, а Німеччина несподівано здолала збірну Греції.

Перебіг матчу

Німці закинули першими і деякий час вели в рахунку. На 5-й хвилині збірна Іспанії вперше вийшла вперед. Німеччина зрівняла, але трохи згодом Іспанія відірвалась на 6 очок. Першу чверть з рахунком 27:24 виграли іспанці.

Фернандес закинув з далекої дистанції, збільшивши перевагу іспанської команди до дев’яти балів. Така ж відстань між командами зберігалась і у середині другої чверті. Німці почали втікати у відриви, зробили ривок 10:0 і захопили лідерство. При +5 для Німеччини тренер іспанців взяв тайм-аут і провів зі своїми гравцями жорстку бесіду. Втім це не допомогло. Німеччина виграла першу половину матчу 51:46.

Німеччина - Іспанія

Перерва пішла на користь Іспанії. На 3-й хвилині третьої чверті команда зрівняла рахунок. За наступні дві хвилини перевага Іспанії виросла до чотирьох очок. Німці здобули вісім балів поспіль і повернули лідерство собі.  Розігрався Шрьодер, раз за разом результативно завершуючи атаки збірної Німеччини. По завершенню третьої чверті рахунок був 71:65 на користь господарів майданчика.

В четвертій чверті іспанці почали наздоганяти суперника і зрівняли рахунок на 4-й хвилині. За дві з половиною хвилини до кінця основного часу іспанці вели +6. Німеччина намагалась врятувати поєдинок і застосувала тактику тактичних фолів. Але іспанці штрафні виконували влучно і зберегли переможний рахунок.

• Німеччина — Іспанія 91:96 (24:27, 27:19, 20:19, 20:31).

Сітка турніру

У фіналі Євробаскету збірна Іспанії зіграє зі збірною Франції. Фінал, а також матч за третє місце між збірними Польщі та Німеччини відбудуться 18 вересня.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу «Аполлон» - СК «Дніпро-1». Також ми повідомляли про результати поєдинків Ліги Європи та Ліги конференцій.