Чемпіонат Італії: «Удінезе» вдома обіграв «Інтер»

Поєдинок відбувся в місті Удіне

В  італійській Серії А проходять матчі  сьомого туру. Четверта команда чемпіонату «Удінезе» зустрівся з віце-чемпіоном Італії минулого сезону «Інтером». «Удінезе» в домашніх матчах не перемагав «Інтер» з 2014 року і нарешті перервав цю серію.

У неділю, 18 вересня, у Серії А продовжились матчі сьомого туру. На «Стадіо Фріуллі» в місті Удіне «Удінезе» приймав міланський «Інтер».

Удінезе: Сілвестрі, Перес, Бійол, Родріго, Удогі, Макенго, Волас, Ловрич, Перейра, Делофеу, Бето.

Інтер: Ханданович, Шкріняр, Ачербі, Бастоні, Демфріс, Барелла, Брозович, Мхітарян, Дарміан, Джеко, Мартінес.

Перебіг поєдинку

Першу небезпечну атаку провели господарі поля. На початку третьої хвилини матчу Ловрич з лінії штрафного майданчика пробив поруч з лівою стійкою воріт «Інтера». А от гості використали перший свій шанс. На 5-й хвилині Барелла ударом зі штрафного поклав м’яч у лівий верхній кут. Відігрався «Удінезе» на 22-й хвилині. Після подачі зі стандарту з правого флангу м’яч влучив у Шкріняра та відскочив у лівий кут воріт «Інтера».

Гості володіли невеликою перевагою.  На 30-й хвилині потужний удар Бастоні парирував голкіпер «Удінезе» Сілвестрі.  Через хвилину тренер «Інтера» провів подвійну заміну, прибравши з поля гравців, які вже встигли отримати жовті картки. Замість Бастоні і Мхітаряна вийшли Дімарко та Гальярдіні.

Після перерви суперники продовжили обмін атаками. З більшістю загроз справлялись захисники, а частина ударів йшла повз ворота. Так на 52-й хвилині Демфріс з рикошетом від газону спрямував м’яч над поперечиною воріт «Удінезе». Через 10 хвилин Ханданович в стрибку перевів на кутовий м’яч, спрямований у правий нижній кут. На 73-й хвилині на допомогу голкіперу «Інтера» прийшла штанга. Ханданович не реагував на удар і тільки спостерігав як м’яч влучив у ліву стійку та повернувся в поле. А на 85-й хвилині «Інтеру» вже нічого не допомогло. Після подачі кутового з правого флангу Бійол ударом головою вивів «Удінезе» вперед. На 3-й компенсованій хвилині господарі піймали «Інтер» на контратаці і Арслан встановив остаточний рахунок.

• Удінезе — Інтер 3:1 (Шкріняр, 22 (автогол), Бійол, 85, Арслан, 90+3 - Барелла, 5).

«Удінезе» у турнірній таблиці Серії А піднявся на перше місце. Команда  перебуватиме на вершині до завершення матчів між основними конкурентами. «Інтер» залишився на 6-й позиції.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг півфінальних матчів чемпіонату Європи з баскетболу. Також ми повідомляли про результати поєдинків сьомого туру Серії А.