Головна
Шоу-біз
14:19, 14 Травня
Информатор UA

Интро

У суботу, 14 травня, у Турині відбудеться останній етап пісенного конкурсу . Інформаторрозповість, де і коли його дивитися. Трансляція фіналу розпочнеться о 22:00 за київським часом. В Україні можна буде дивитися трансляції всіх етапів Євробачення на телеканалі UA: Культура, а також на діджитал-платформах, зокрема, в . Від України на конкурсі гурт Kalush Orchestra виступив у першому півфіналі з треком Stefania. Глядачі у залі аплодували Україні стоячи. Колектив пройшов у фінал конкурсу. Kalush Orchestra виступлять під 12-м номером. Нагадаємо, що спочатку на відборі на конкурс перемогла Аліна Паш. Але їй довелося відмовитись від виступу в Турині через проблеми з довідкою від Держприкордонслужби. Детально про причину можна прочитати тут. Докладніше про те, з чого все починалося, і коментарі всіх сторін туті тут. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

«Євробачення-2022»: де і коли дивитись фінал

Читать на русском
«Євробачення-2022»: де і коли дивитись фінал

Kalush Orchestra виступлять під 12-м номером

У суботу, 14 травня, у Турині відбудеться останній етап пісенного конкурсу «Євробачення-2022».

Інформатор розповість, де і коли його дивитися.

Трансляція фіналу розпочнеться о 22:00 за київським часом. В Україні можна буде дивитися трансляції всіх етапів Євробачення на телеканалі UA: Культура, а також на діджитал-платформах, зокрема, в «Дії».

Від України на конкурсі «Євробачення-2022» гурт Kalush Orchestra виступив у першому півфіналі з треком Stefania. Глядачі у залі аплодували Україні стоячи. Колектив пройшов у фінал конкурсу. Kalush Orchestra виступлять під 12-м номером.

Нагадаємо, що спочатку на відборі на конкурс перемогла Аліна Паш. Але їй довелося відмовитись від виступу в Турині через проблеми з довідкою від Держприкордонслужби. Детально про причину можна прочитати тут. Докладніше про те, з чого все починалося, і коментарі всіх сторін — тут і тут.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.