Єрмак став одним зі 100 найвпливовіших людей року за версією Time: хто ще у списку

Читать на русском

Голова Офісу президента створив потужну мережу друзів України, від Заходу до Глобального Півдня, написав про нього статтю колишній генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен

Читать на русском
Андрій Єрмак
Єрмак увійшов у категорію "Лідери". Фото: Офіс президента

Голова Офісу президента створив потужну мережу друзів України, від Заходу до Глобального Півдня, написав про нього статтю колишній генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен

Середа, 17 квітня, привернула світову увагу до списку 100 найвпливовіших особистостей планети у 2024 році, опублікований журналом Time. З українців до нього увійшов лише голова Офісу президента Андрій Єрмак. Журнал зазначає, що він згуртував світову спільноту довкола проблеми війни в Україні. До нього наразі прикута увага світу, як торік до першої леді України, яка також входила до переліку найвпливовіших.

Повний перелік доступний на сайті видання Time та включає шість категорій. Один з ключових героїв, голова Офісу президента України Андрій Єрмак, потрапив до категорії "Лідери", разом з прем'єр-міністром Італії Джорджією Мелоні, президентом Аргентини Хав'єром Мілеєм, головою польського уряду Дональдом Туском, удовою Олексія Навального Юлією та іншими.

Андрій Єрмак - у рейтингу найвпливовіших людей світу
Андрій Єрмак - у рейтингу найвпливовіших людей світу

Статтю про нього написав колишній генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен. Він пише, що Єрмак - "людина, яка відігравала центральну роль у забезпеченні роботи уряду" України після вторгнення РФ. А також він "доніс послання Зеленського всьому світу, створивши потужну мережу друзів України, від Заходу до Глобального Півдня, поєднуючи їх навколо питань, від санкцій до довкілля".

"У великий момент для України та демократії Андрій Єрмак не тільки став рішучим лідером, а й довів, що він ним є", - пише Фог Расмуссен.

Підгрупу "Лідерів" очолила Юлія Навальна. Фото з нею також прикрасило обкладинку журналу Time. Про неї написала віцепрезидентка США Камала Гарріс:

"У лютому цього року я виступала на Мюнхенській конференції з питань безпеки... Через кілька хвилин на сцену незаплановано вийшла Юлія Навальна. І вона одразу ж зачарувала сотні присутніх лідерів, серед яких була і я. Навальна повідомила новину, яка з'явилася всього за кілька годин до того, що її чоловік Олексій Навальний, російський опозиційний лідер, помер… На благо людей по всьому світу Юлія Навальна тепер взяла на себе роль лідера на світовій арені. Навальна пообіцяла продовжити боротьбу свого чоловіка за справедливість і верховенство права, даючи нову надію тим, хто бореться проти корупції і за вільну, демократичну Росію. З того дня в Мюнхені Навальна стала не лише символом демократичних цінностей, але й мужнім борцем за них...", - написала Гарріс.

Скриншот з Юлією Навальною
Скриншот з Юлією Навальною

Серед "Титанів" Time виділив гендиректора Microsoft Сатью Наделлу, засновника й голову корпорації Oracle Ларрі Еллісона, а також чемпіона світу у "Формулі-1" Макса Ферстаппена. У категорії "Новатори" визнані американська акторка, режисерка й активістка Америка Феррера, гансько-шотландська архітекторка, науковиця та письменниця Леслі Локко та активістка Офелія Даль, що вже декілька десятиліть бореться за права бідних людей.

У категорії "Кумири" увійшли австралійська співачка й акторка Кайлі Міноуг, американська акторка, співачка та письменниця Тараджі Пенда Генсон, кінорежисерка Софія Коппола та інші. До категорії "Діячі мистецтва" потрапили британська співачка Дуа Ліпа, американська акторка Да'Він Джой Рендольф, американська письменниця Лорен Грофф та інші. Нарешті, у "Інноватори" увійшли гендиректор Nvidia Дженсен Хуанг, глава Об'єднаної профспілки автобудівників США Шон Файн, імунолог з Єльського університету Акіко Івасакі.

Інші рейтинги та опитування

Нещодавно організація Freedom House створила рейтинг рівня глобальної свободи у світі за 2024 рік. Загалом він вже 18-й рік поспіль скорочується. Україна у ньому набрала 49 балів, тоді як торік було 50.

Раніше ми публікували опитування, яке показало, що кількість українців, які схвалюють дії Зеленського, значно зменшилася. Станом на лютий повністю схвалювали діяльність Зеленського лише 22% опитаних. Скоріше схвалюють - 41%. У вересні ці показники становили 42% та 40% відповідно. Зовсім не схвалюють діяльність президента 15%. Скоріше не схвалюють - 18% респондентів. За пʼять місяців до цього показники становили 7% та 9% відповідно.

Також відомо, що рейтинг Віталія Кличка, як загальноукраїнського політика, а не мера Києва, становить не більше за 1%. Згідно з результатами опитування, особистий "президентський" рейтинг політика становить 0,9%, а політичний бренд з його іменем зміг би набрати 1,4% голосів на парламентських виборах

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.