Тисячі українських дітей, викрадених Росією, на Великдень не зможуть возз'єднатися зі своїми сім'ями, а щоб нагадати про це — стартувала спеціальна компанія, у ході якої слід одягати відповідні свіншоти
У період свят Великодня тисячі українських дітей, яких Росія викрала на ТОТ, не зможуть возз'єднатися зі своїми родинами. Щоб нагадати про воєнний злочин Росії в Україні стартувала міжнародна кампанія. У її ході політики, дипломати, громадські діячі можуть одягати відповідні свіншоти, демонструючи цим те, що про долю українських дітей пам'ятають і докладають всіх зусиль, щоб їх повернути.
Відповідний допис голова ОП Андрій Єрмак розмістив у своїх соцмережах. Він підкреслив, що в Україні розпочалась міжнародна кампанія #ChildrenAreNonNegotiable за ініціативи Президента України Bring Kids Back UA. Мета цієї кампанії — нагадати світу, що Росія викрала в України найцінніше — її дітей.
"Тисячі українських хлопців і дівчат були незаконно депортовані, відірвані від своїх родин, дому, мови, культури. РФ змушує забути, хто вони є, стирає їх ідентичність і перетворює на зброю для війни проти їхньої рідної країни", - йдеться у дописі.
За словами Єрмака, ключовим символом кампанії на повернення викрадених РФ дітей стали свіншоти блакитного кольору. Усі небайдужі дипломати, політики, громадські діячі одягатимуть їх, щоб нагадати про воєнний злочин Росії.
Єрмак підкреслив, що всі діти, яких незаконно депортувати, викравши з ТОТ, яким стирають українську ідентичність, мають повернутися додому.
Зазначимо, що свіншот є різновидом светра. Утім українці майже не називають цей одяг таким чином, оскільки светр це зазвичай теплий, зимовий одяг.
Андрій Єрмак все частіше обирає ділові костюми для переговорів, готуючись до ймовірного перемир'я. Діловий стиль останнім часом домінує у Єрмака після того, як він понад три роки не зраджував сорочці захисного кольору, до якої додавав спортивне взуття, годинники Casio та браслети з тигрового ока. Кажуть, він вже знає, що попереду перемирʼя, звикає до нього сам та привчає оточення.
Інформатор проаналізував фото з офіційних ресурсів Офісу президента. Висновок очевидний: костюм переміг. У ньому Єрмак зʼявлявся під час заходів ОП 31 березня, 1, 8, 9 квітня, тобто чотири рази.