"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Люди з порушеннями слуху або мови тепер також можуть звертатися на лінію 112
В Україні розпочато поетапне впровадження єдиного номера екстреної допомоги 112. Наразі він доступний у двох макрорегионах країни. Завдяки даній службі громадянам не потрібно витрачати час на пошук потрібного номера телефону, адже оператори 112 самі скерують їх до відповідних служб: поліції, швидкої допомоги або рятувальників.
Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ. У відомстві уточнили, що на лінію 112 можуть звертатися і люди з порушеннями слуху або мови. Для зв'язку з операторами доступний відеозв'язок, де фахівці володіють жестовою мовою. Щоб зв'язатися зі службами, потрібно надіслати SMS-повідомлення на номер 112 і дочекатися посилання на відеозв'язок.
Єдиний номер порятунку вже діє у двох макрорегіонах України: центральному та західному. А вже з 1 травня в Дніпрі має запрацювати центр Служби 112, який покриватиме регіони на сході України. А у вересні планується відкрити четвертий центр, який базуватиметься в місті Одеса, він покриватиме південні регіони.
До кінця грудня планується поширити роботу Служби 112 на території всієї України. При цьому, номери профільних екстрених служб 101, 102, 103 і 104 продовжать працювати і після 2024 року.
Запровадження єдиного номера екстреної допомоги 112 на території України є вимогою Європейського Союзу. Зокрема для того, щоб громадяни ЄС, перебуваючи в Україні, могли скористатися звичним для них номером. Спочатку, єдиний номер екстреної допомоги запрацював у Києві, станом на квітень 2024 року, зона його покриття розширилась ще на п’ять областей.
Наразі викликати служби порятунку за єдиним номером 112 можна у:
Наразі оператори, крім української, володіють англійською та польською мовами, в перспективі – очікується набір фахівців зі знанням румунської та угорської мов.
Нагадаємо, станом на 13 квітня енергетична ситуація в Україні має свої обмеження та відновлення по всій країні. Загалом, в енергосистемі України залишається напружена ситуація, зокрема на Харківщині та в Дніпропетровщині, де продовжуються обмеження споживання електроенергії. Втім, за добу енергетики змогли відновили електропостачання для близько 144 тисяч споживачів. 11 квітня російські окупанти здійснили черговий акт тероризму проти України, завдавши масованого ракетного удару по Трипільській теплоелектростанції. Внаслідок обстрілу, який здійснювався за допомогою дронів-камікадзе та ракет, ТЕС була повністю зруйнована.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.