Головна
Життя
16:15, 2 Грудень
Информатор UA

Интро

У вихідні, 3 та 4 грудня, на погоду в Україні впливатиме антициклон Erik. Він принесе прохолодне та сухе повітря. Температура прогнозується на 1 – 3 градуси нижче за норму. Про це розповів синоптик Ігор Кібальчич. На Закарпатті завдяки горам, які затримують холодну повітряну масу зі сходу, збережеться тепла погода. У вихідні також очікується аномально високий атмосферний тиск. На це варто звернути увагу людям з метеочутливістю та хронічними захворюваннями серцево-судинної системи. "Оскільки протягом кількох днів у Приазов'ї та Північному Причорномор'ї спостерігається сильний вітер східної чверті, то над акваторією Азовського моря і на деяких ділянках Чорного моря може спостерігатися зміна рівня води біля берегів водоймища під дією сили вітру. Поступово впродовж кількох наступних діб швидкість вітру знижуватиметься, а водночас і ступінь цього гідрологічного явища", наголосив Кібальчич. Джерело: meteoprog У суботу, 3 грудня, в Україні буде хмарно, але опадів не прогнозується. Лише вночі та вранці на крайньому півдні країни, місцями у Криму та на Поліссі можливий невеликий дощ, мряка та сніг. У північних і західних областях на дорогах ожеледиця. Вітер прогнозується східний, 7 – 12 м/с, у Приазов'ї та Криму можливі пориви до 15 – 20 м/с. Температура повітря вночі утримається на рівні -7…-2 градуси. На Закарпатті, на Одещині та в Криму 0…+5. Вдень температура коливатиметься в межах -4…+1, на Закарпатті та в Криму +2…+7 градуси. Погода в суботу 3 грудня У неділю, 4 грудня, опадів також не передбачається. Тільки на крайньому півдні Херсонщини і в Криму вдень можливі невелика мряка та мокрий сніг. У західних і північних областях на дорогах місцями ожеледиця. Вітер буде східним, 7 - 12 м/с, у Приазов'ї — пориви до 15 - 17 м/с. Температура повітря вночі прогнозується в межах -8...-3 градуси, на Сумщині та у східних областях буде -8...-12. На півдні Одеської області, у Криму та на Закарпатті прогнозується близько 0 градусів. Вдень температура підвищиться до -6...-1 градуса; на Закарпатті, півдні Одещини та в Криму 0…+5. Погода у неділю 4 грудня Якою буде зима — прогноз кліматолога Останнім часом в Європі спостерігаються доволі м'які зими. За словами керівниці відділу клімату ГО "Екодія" Євгенії Засядько, у Франції пересохла одна з найбільших річок. А весь південь Європи страждає від сильної посухи та пожеж. Зараз цей процес відбувається і в Україні. Відповідно холодний період в зимові місяці буде скорочуватись. Українці вже спостерігають, що у різних містах країни взимку майже немає снігу. Це негативно впливає на кількість води в річках. Наприклад, декілька років тому взимку випало настільки мало снігу, що річки не наповнились водою. Тобто зараз ніхто не може точно сказати, якою буде зима: морозною, чи м'якою та безсніжною. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Яку погоду принесе в Україну антициклон Erik: прогноз синоптика на вихідні

Читать на русском

3 та 4 грудня в Україні очікується незвичайно високий атмосферний тиск

Читать на русском
Яку погоду принесе в Україну антициклон Erik: прогноз синоптика на вихідні
На Закарпатті буде тепло

3 та 4 грудня в Україні очікується незвичайно високий атмосферний тиск

У вихідні, 3 та 4 грудня, на погоду в Україні впливатиме антициклон Erik. Він принесе прохолодне та сухе повітря. Температура прогнозується на 1 – 3 градуси нижче за норму.

Про це розповів синоптик Ігор Кібальчич. На Закарпатті завдяки горам, які затримують холодну повітряну масу зі сходу, збережеться тепла погода. У вихідні також очікується аномально високий атмосферний тиск. На це варто звернути увагу людям з метеочутливістю та хронічними захворюваннями серцево-судинної системи.

"Оскільки протягом кількох днів у Приазов'ї та Північному Причорномор'ї спостерігається сильний вітер східної чверті, то над акваторією Азовського моря і на деяких ділянках Чорного моря може спостерігатися зміна рівня води біля берегів водоймища під дією сили вітру. Поступово впродовж кількох наступних діб швидкість вітру знижуватиметься, а водночас і ступінь цього гідрологічного явища", наголосив Кібальчич.

Джерело: meteoprog

У суботу, 3 грудня, в Україні буде хмарно, але опадів не прогнозується. Лише вночі та вранці на крайньому півдні країни, місцями у Криму та на Поліссі можливий невеликий дощ, мряка та сніг. У північних і західних областях на дорогах ожеледиця. Вітер прогнозується східний, 7 – 12 м/с, у Приазов'ї та Криму можливі пориви до 15 – 20 м/с. Температура повітря вночі утримається на рівні -7…-2 градуси. На Закарпатті, на Одещині та в Криму 0…+5. Вдень температура коливатиметься в межах -4…+1, на Закарпатті та в Криму +2…+7 градуси.

Погода в суботу 3 грудня

У неділю, 4 грудня, опадів також не передбачається. Тільки на крайньому півдні Херсонщини і в Криму вдень можливі невелика мряка та мокрий сніг. У західних і північних областях на дорогах місцями ожеледиця. Вітер буде східним, 7 - 12 м/с, у Приазов'ї — пориви до 15 - 17 м/с. Температура повітря вночі прогнозується в межах -8...-3 градуси, на Сумщині та у східних областях буде -8...-12. На півдні Одеської області, у Криму та на Закарпатті прогнозується близько 0 градусів. Вдень температура підвищиться до -6...-1 градуса; на Закарпатті, півдні Одещини та в Криму 0…+5.

Погода у неділю 4 грудня

Якою буде зима — прогноз кліматолога

Останнім часом в Європі спостерігаються доволі м'які зими. За словами керівниці відділу клімату ГО "Екодія" Євгенії Засядько, у Франції пересохла одна з найбільших річок. А весь південь Європи страждає від сильної посухи та пожеж. Зараз цей процес відбувається і в Україні. Відповідно холодний період в зимові місяці буде скорочуватись. Українці вже спостерігають, що у різних містах країни взимку майже немає снігу. Це негативно впливає на кількість води в річках. Наприклад, декілька років тому взимку випало настільки мало снігу, що річки не наповнились водою. Тобто зараз ніхто не може точно сказати, якою буде зима: морозною, чи м'якою та безсніжною.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.