Які виплати можуть отримати полонені жінки та діти-сироти

Читать на русском

Заявки на допомогу можна подати в електронній формі

Читать на русском
Які виплати можуть отримати полонені жінки та діти-сироти

Заявки на допомогу можна подати в електронній формі

Українські жінки, які повернулися з російського полону, а також діти-сироти зможуть отримати допомогу.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

"Розпочав роботу фонд імені блаженного священномученика Климентія Шептицького, створений за спільною ініціативою урядів України та Польщі. Місія фонду в Україні – допомогти жінкам, які знаходились в російському полоні, та дітям, які втратили батьків під час війни. Польський уряд виділив фонду 8 мільйонів злотих (близько 64 мільйонів гривень)", - заявила міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Зокрема, звільненим з російського полону жінкам належить одноразова виплата близько 80 000 гривень. Для сиріт війни передбачено щомісячну грошову допомогу близько 5 700 гривень. Також фонд Шептицького фінансуватиме психологічну підтримку звільнених жінок та їхню реабілітацію в оздоровчих таборах. Заявки на допомогу можна подати в електронній формі на сайті фонду.

Нагадаємо, в Україні запустили онлайн-сервіс для пошуку військовополонених та зниклих безвісти під час війни. Крім того, в Україну повернули матір з трьома дітьми, які потрапили у пастку окупантів під виглядом "евакуації" до рф. 

Також Інформатор писав, як в Україні шукають безвісти зниклих та загиблих за ДНК.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.