Цього дня народилися багаторазовий призер чемпіонатів світу та Європи Жан Беленюк і французький актор і режисер Данієль Отей
Сьогодні, 24 січня, православна церква України відзначає день пам’яті преподобної Ксенії. В цей день святкують іменини Михайло, Степан, Терентій, Федір, Ксенія, Оксана. До кінця року залишається 341 день. А віряни уважно стежать за погодою: якщо сніжить – до пізньої весни.
Ксенія була дяконисею монастиря у місті Мілас в Карії в часи занепаду Римської імперії, в далекому V столітті. При народженні її назвали Євсевія, і вона була єдиною дочкою знатного римського сенатора. З юністю дівчина була дуже побожною й прагнула присвятити своє життя Богові.
Пізніше, в дорослоум віці, щоб уникнути шлюбу, дівчина змінила ім'я, а її духовним провідником став ігумен монастиря святого Андрія Першозваного в місті Міласі. Там Ксенія придбала невеликий будинок і переобладнала його на монастир. З часом до Ксенії почали долучатися й інші жінки, які намагалися провадити чернечий спосіб життя.
Коли прийшов кінець її земного шляху, вона попрощалася з сестрами і надовго залишилась у самій церкві, молячись перед розп'ятінням. У час упокоєння Ксенії над монастирем з'явився блискучий хрест у сяючому вінку, який супроводжував похоронний процес аж до місця поховання праведної черниці. Біля нього після її смерті відбулося багато чудесних зцілень.
Служба зовнішньої розвідки України створена Указом Президента України 14 жовтня 2004 року на базі Департаменту розвідки та розвідувальних підрозділів регіональних органів Служби безпеки України. У 2005 році Верховна Рада України прийняла Закон "Про Службу зовнішньої розвідки України".
Проте саме 22 листопада 2018 року, після підписання указу Президентом Петром Порошенком, 24 січня стало офіційно визнаним Днем зовнішньої розвідки України. Сьогодні, 24 січня, українці віддають шану співробітникам зовнішньої розвідки, які працюють за межами України, забезпечуючи її безпеку на світовій арені, в умовах повномасштабного вторгнення РФ до нашої держави.
Отримувати компліменти приємно, а вчені підтверджують їхню неймовірну силу. Дослідження показують, що щирі компліменти можуть дати такий самий заряд позитиву, як і отримання грошей! Це не просто слова – вони позитивно впливають на психіку, допомагаючи відчувати себе значущим і щасливим.
Також цікаво, що давні традиції багатьох культур акцентують важливість щирих похвал. У Японії, наприклад, компліменти мають глибоке значення і є частиною культури поваги до іншої особи. Отже, компліменти – це не просто гарні слова, а важлива частина взаємодії, яка дарує позитив і зміцнює наші стосунки.
Пиво – один із найдавніших напоїв у світі, придуманий близько 5000 років до нашої ери! Люди в усьому світі щорічно споживають 50 мільярдів галонів пива.
Пивні банки – найбільш перероблювані пакувальні матеріали на Землі. Вони були вперше винайдені 1935 року. Більшість пивоварів віддають перевагу банкам, оскільки вони допомагають захистити пиво від двох найлютіших ворогів: світла і кисню. Банки забезпечують 100% захист від світла. Крім того, саме пивні банки охолоджуються швидше, ніж пляшки.
Сміх – це дешеві ліки. У той час як стрес може негативно вплинути на ваше здоров'я, гумор і сміх можуть його поліпшити. Посилити споживання кисню для стимуляції роботи серця, легенів і м'язів. Збільшити кількість ендорфінів, що виділяються в мозку. Сміх підживлює позитивну енергію та психологічну стабільність. Смійтеся на здоров'я, і не тільки в день сміху!