Цього дня народилися культовий американський сценарист і режисер Даррен Аронофскі й украинская певица Ольга Юнакова
Сьогодні, 12 лютого, православна церква України відзначає день пам'яті святого Олексія, митрополита Київського і всієї Руси, чудотворця. В цей день святкують іменини Василь, Григорій, Іполит, Іван, Петро, Федір. До кінця року залишається 322 дні. А віряни уважно стежать за погодою: якщо ранком цього дня стелиться туман – влітку рясно йтимуть дощі.
Святий чудотворець Олексій – виходець із боярського роду. Олексій народився 1300 року, його хрестили ім’ям Єпевферій. У юному віці Олексій залишив своїх батьків і поступив у Богоявленський монастир. Постригся в ченці під іменем Олексій в 1320 році. З того часу і до сорокарічного віку святитель Олексій безперестанно трудився, молився і виконував різні чернечі подвиги. У 1354 році Олексія поставили митрополитом Київським і всієї Русі.
Він ізцілив сліпу дружину хана Джанібека Тайдулу. Після молитви в Орді Олексій окропив святою водою царицю і та прозріла. Хан подарував митрополиту перстень, який і нині знаходиться в патріаршій ризниці. Святителю прийшлося їхати в Орду ще раз до хана Бердибека, який хотів йти на Руську землю війною. Він його переконав не робити цього.
Відчувши свою смерть, святитель відслужив літургію, прийняв святі Христові тайни і віддав Богу душу в 1378 р. У Чудному монастирі зберігається Євангеліє, перекладене митрополитом із грецької мови і власноручно ним написане.
День Дарвіна – міжнародне свято, приурочене до дня народження англійського науковця, який вніс ключовий вклад в розвиток теорії еволюції, Чарльза Дарвіна. Свято відзначається в усьому світі. Його місія полягає в тому, щоб надихнути людей використовувати принципи інтелектуальної хоробрості, наукової цікавості та допитливості.
Організований рух по відзначенню Дня Дарвіна розпочався з трьома ентузіастами: доктором Робертом Стефенсом, який зацікавив спільноту в Силіконовій долині щодо започаткування щорічного святкування Дарвіна в 1995 році, професором Массімо Піглючі, який також організував щорічні відзначення в Університеті Теннессі, починаючи з 1997 року та Амандою Чесуорт яка приєдналася до Р. Стівенса, щоб офіційно включити програму Дня Дарвіна в Нью-Мексико в 2000 році.
Пані, ласкаво просимо на День бюстгальтера, присвячений визнанню вашого супутника щодня. У цей день 1914 року Мері Фелпс Джейкоб винайшла сучасний бюстгальтер. Тепер він потрапив у японський календар незвичайних днів. Щоб відсвяткувати цей день, дівчата, одягніть улюблену білизну! А також приділіть увагу тому, аби перекласти її в шафі, в окремі гарні коробки.
Земні культури, насправді, завжди мали певний зв'язок з позаземним. Культурні астрономи та археоастрономи – вчені, які досліджують вплив космічних спостережень на розвиток цивілізацій – довели, що цей зв'язок був постійним уже в давніх культурах. Наприклад, ритуали, що проводились у таких легендарних місцях, як Стоунхендж або Чичен-Іца, мають чітке посилання на позаземні спостереження.
Можливо, контакти з іншопланетними культурами будуть абсолютно відмінними від того, що ми можемо уявити. Така зустріч, ймовірно, буде мати зовсім іншу природу, порівняно з усім, що ми знали раніше. Можливо, цей контакт стане новим кроком, де виникне новий досвід, зовсім незнайомий людству.
Тиждень презервативів – це глобальна ініціатива, що розпочалася в 1970-х роках у Каліфорнійському університеті в Берклі. Щорічно він відзначається з 12 до 16 лютого.
Презервативи стали популярними в XVIII столітті, але не кожен міг дозволити собі їх купити. Перші презервативи, створені ще в античні часи, робили з овечих кишок. Проте лише у 1855 році Чарльз Гудієр, винахідник процесу вулканізації, почав виготовляти презервативи з латексу.
Сьогодні презервативи зазвичай виробляють із латексу або поліуретану, матеріалів, які надійно захищають від інфекцій, що передаються статевим шляхом. Дослідження чітко підтверджують, що презервативи є одним з найефективніших засобів профілактики:
Вони також є надійним захистом від небажаної вагітності.