"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Ринок нерухомості впав майже втричі за 9 місяців 2022 року
За 9 місяців 2022 року нотаріуси посвідчили 224 тисячі договорів купівлі-продажу нерухомості. Це у 2,7 рази менше, аніж торік — за відповідний період 2021 нотаріуси зафіксували 598 тисяч договорів. Кількість купівель житла потроху росте у третьому кварталі, проте все ще складає менше третини від торішніх показників. Про це Інформатору стало відомо з повідомлення платформи для роботи з відкритими даними Опендатабот, що аналізує дані Мінюсту.
“Перважна більшість укладених у 2022 році угод стосується купівлі-продажу квартир і житлових будинків (28%) та земельних ділянок або паїв (38%). Для порівняння: у 2021 році частка договорів з купівлі-продажу квартир та житлових будинків складала 36%, а земельних ділянок та паїв — 31% від загальної кількості посвідчених угод”, - йдеться у повідомленні.
Купівлі квартир та житлових будинків у 2022 впали майже у 3,5 рази: з 218 тисяч до 63 тисяч угод. Провальним виявився ІІ квартал 2022 року. З квітня по травень було укладено лише 9,4 тисячі договорів.
Ситуація з купівлею-продажем земельних ділянок та паїв краща: кількість угод за 2022 рік скоротилась лише удвічі. Якщо за три квартали минулого року було посвідчено 183 тисячі договорів, то цьогоріч — лише 85 тисяч. У найбільш провальному для ринку нерухомості другому кварталі кількість угод впала до 11 тисяч.
Стабільно незмінною залишається лише частка договорів, посвідчених приватними нотаріусами — 94% від загальної кількості угод.
Як раніше повідомляв Інформатор, в Україні за час активної фази війни з’явилося майже півмільйона нових боргів. Це вдвічі менше, аніж за відповідний період того річ. Про це свідчать дані платформи «Опендатабот».