"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Треба знятися з військового обліку та підготувати певний пакет документів
Правила перетину кордону під час дії воєнного стану дозволяють деяким чоловікам вільно покидати Україну. Подібне право, окрім інших категорій, мають чоловіки з посвідкою на проживання в інших державах. Які умови виїзду?
Щоб отримати право на перетин кордону людям з посвідками необхідно пройти відповідну процедуру, подавши заяву до територіального підрозділу Державної міграційної служби. Документ видається на 6 років, проте є одна важлива умова: якщо чоловік попередньо не оформив офіційно виїзд з України, вільно покинути країну не вдасться.
Окрім отримання самої посвідки, треба також погодити перетин кордону з Державною прикордонною службою та ТЦК, а в паспорті має бути спеціальний штамп. У паспорті мають бути спеціальні відмітки:
Процедура передбачає зняття з обліку у військкоматі. Це означає, що чоловік перестає бути військовозобов’язаним, тому і може вільно покидати Україну під час дії воєнного стану.
Важливо знати, що якщо чоловік має посвідку на проживання за кордоном, але не оформив відʼїзд офіційно та не знявся з обліку у військкоматі, перетин кордону вважатиметься незаконним.
Щоб оформити документ на виїзд (діятиме 6 місяців) люди, що мають посвідки на проживання у інших державах, повинні перш за все знятись з реєстрації місця проживання, а також військового обліку. Після цього подати заяву до територіального підрозділу Державної міграційної служби України за місцем реєстрації. Вона має бути написана на імʼя керівника органу.
До заяви необхідно додати пакет наступних документів:
Послуга коштує 195.3 гривні. Справу можуть розглядати до трьох місяців з дня подання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.