Головна
Україна
12:38, 18 Січня
Информатор UA

Интро

Протягом усього дня, 17 січня, у медіапросторі було лише й розмов, що про П'ятого президента України Петра Порошенка. То у нього забрали паспорт, то нібито незаконно намагалися затримати співробітники ДБР, засідання в суді розпочалося із запізненням у 45 хвилин, а після закінчення суддя зовсім кудись зник на 4 години. Про все, що відбувалося вчора, ми писали тут, тут, тут і тут. На кожному чекпоінті на політика чекали сотні людей з плакатами, кричалками та камерами, а все це намагалися тримати в рамках пристойності співробітники поліції та Національної гвардії, - повідомляє Інформатор. День видався галасливим і... без жодного логічного завершення. Провівши 4 години у нарадчій кімнаті, суддя заявив про перенесення засідання на 19 січня. Нагадаємо, за ідеєю, вчора Порошенко мали обрати запобіжний захід у справі про держзраду. Всі ці ситуації, звичайно, стали приводом для жартів. За день у соціальних мережах їх "народилося" чимало, але ми зібрали найкращі. Докладніше про те, за що п'ятому Президенту України вручили підозру і до чого тут Медведчук ми писали тут і тут. Політику намагалися вручити повістку про виклик на допит у ДБР ще 17 грудня, але він нібито втік від слідчого. Зазначимо, сьогодні Порошенко заявив, що повертається до України та назвав дату, коли він буде у Києві подробиці тут. До цього він записав відеозвернення до ОП та Володимира Зеленського, де сказав, що залишатися в Європі не планує. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

Як в Україні зустрічали, судили та намагалися заарештувати Порошенка. Тільки меми та реакція соцмереж

Читать на русском
Як в Україні зустрічали, судили та намагалися заарештувати Порошенка. Тільки меми та реакція соцмереж

Зібрали найкращі меми на тему всього того, що відбувалося 17 січня

Протягом усього дня, 17 січня, у медіапросторі було лише й розмов, що про П'ятого президента України Петра Порошенка. То у нього забрали паспорт, то нібито незаконно намагалися затримати співробітники ДБР, засідання в суді розпочалося із запізненням у 45 хвилин, а після закінчення суддя зовсім кудись зник на 4 години.

Про все, що відбувалося вчора, ми писали тут, тут, тут і тут. На кожному чекпоінті на політика чекали сотні людей з плакатами, кричалками та камерами, а все це намагалися тримати в рамках пристойності співробітники поліції та Національної гвардії, - повідомляє Інформатор. День видався галасливим і... без жодного логічного завершення. Провівши 4 години у нарадчій кімнаті, суддя заявив про перенесення засідання на 19 січня. Нагадаємо, за ідеєю, вчора Порошенко мали обрати запобіжний захід у справі про держзраду.

Всі ці ситуації, звичайно, стали приводом для жартів. За день у соціальних мережах їх "народилося" чимало, але ми зібрали найкращі.

Докладніше про те, за що п'ятому Президенту України вручили підозру і до чого тут Медведчук ми писали тут і тут. Політику намагалися вручити повістку про виклик на допит у ДБР ще 17 грудня, але він нібито втік від слідчого.

Зазначимо, сьогодні Порошенко заявив, що повертається до України та назвав дату, коли він буде у Києві — подробиці тут. До цього він записав відеозвернення до ОП та Володимира Зеленського, де сказав, що залишатися в Європі не планує.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.