У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
У громадян рівень страху захворіти особисто на COVID-19 удвічі нижчий за страх, що захворіють близькі
Українці розділилися майже порівну за рівнем лояльності до вакцинації від COVID-19, 37% підтримують щеплення, а 41% - критикують. Близько 71% жителів вважають, що коронавірус - це штучно створений вірус.
Про це свідчать результати опитування групи «Рейтинг»,- передає Інформатор .
За останні 5 років зросла лояльність до вакцинації дітей від різних хвороб: 65% однозначно і 24% - скоріше підтримують вакцинацію дітей проти поліомієліту, кору, туберкульозу, гепатиту B, дифтерії та ін.
Найбільше українці довіряють вакцинам, виготовленим у Великобританії, США і країнах Європейського Союзу (близько половини). Не довіряють - близько 20%. Вакцинам, зробленим в Індії довіряють 30%, не довіряють - 45%, вагалися з відповіддю - 23%. Російським вакцинам довіряють найменше: довіру їм висловили 19%, недовіру - 58%, вагалися з оцінкою - 24%.
Відносно більше прихильників вакцини, виробленої в РФ серед жителів Півдня і Сходу, старших опитаних, критиків процесу вакцинації від коронавірусу, виборців партії «Опозиційна платформа - За життя», партій Шарія та Мураєва.
Зробити щеплення вакциною CovieShield висловили готовність 27%. Не хочуть робити щеплення цим препаратом - 67%
Опитування проводили серед українців старше 18 років у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донецької та Луганської областей.
Нагадаємо, постачання другої партії вакцини CoviShield до України знаходиться під загрозою.Крім того, в Україні з 1 березня можна буде записатися до «електронної черги» для вакцинації.
Також Інформатор писав, що в Україні пацієнти, які отримали першу дозу вакцини від коронавірусу Covishield, можуть робити друге щеплення іншим однотипним препаратом .