У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Усі вступники на магістратуру на основі ступеня бакалавра складатимуть єдиний вступний іспит
В Україні визначили механізм конкурсного відбору до магістратури у 2023 році. Так, цьогоріч усі вступники на основі ступеня бакалавра складатимуть єдиний вступний іспит (ЄВІ). Він міститиме два блоки: тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) і тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської за вибором вступника).
Про це пише освітній портал "Оsvita.ua". Окрім того, для вступу на спеціальності шести галузей знань також потрібно буде додатково пройти єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ). ЄФВВ передбачене для тих, хто планує навчатися на спеціальностях таких галузей знань:
Вступники на ці спеціальності складатимуть предметні тести за такими блоками:
У 2023 році абітурієнти в Україні складатимуть вступне випробування у форматі національного мультипредметного тесту (НМТ). Він проходитиме в один день та міститиме завдання з трьох предметів. До обов'язкових відноситься українська мова і математика. На вибір вступника один предмет: історія України, іноземна мова, біологія, фізика або хімія. На складання тесту дається 180 хвилин. Цей час вступник зможе розподілити на свій розсуд. У 2023 році передбачено 2 сесії НМТ — основна та додаткова. Основна проходитиме у червні, додаткова – у червні – липні. У додатковій сесії зможуть узяти участь ті вступники, які з поважних причин не склали тестування під час основної сесії. Випускники, які тимчасово знаходяться за кордоном і бажають здобувати вищу освіту в Україні, матимуть можливість скласти НМТ у спеціально створених екзаменаційних центрах у багатьох країнах світу.
Нагадаємо, перебої з електрикою впливають на навчання дітей в Україні. Крім того, українські школярі можуть завантажити книги для навчання з електронної бібліотеки.
Також Інформатор писав, як навчатимуться студенти-чоловіки в іноземних вишах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.