“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Чи здатна Європа закрити кордони через міграційну кризу, спровоковану Лукашенком
Міграційна криза на кордоні Білорусі з Євросоюзом продовжується з весни 2021 року, а з 8 листопада спостерігається загострення ситуації. Декілька тисяч біженців із різних країн Близького Сходу, яких, схоже, координують спецслужби режиму Лукашенка, пройшли організованою колоною до білорусько-польського кордону. Зважаючи на цей демарш, польська влада мобілізувала кілька батальйонів резервістів і заявила про підготовку прориву через кордон з Республікою Білорусь.
Штучна криза на східних рубежах ЄС змусила хвилюватися не лише європейських політиків, а й українських громадян. І не лише через можливість прориву вже українсько-білоруського кордону, а й у питанні спрощеного перетину українцями кордону з Євросоюзом.
У Державній прикордонній службі України Інформатор запевнили, що кордон з Республікою Білорусь надійно охороняється, залучені необхідні резерви та технічні засоби та прорива бути не може.
Навряд чи мігрантська криза на східних кордонах Євросоюзу з РБ вплине і на спрощений перетин кордону українцями. На думку аналітика та експерта організації «Європа без бар'єрів» Катерини Кульчицької, на українських громадянах це не позначиться.
«Сама ситуація на польсько-білоруському кордоні жахлива, і я дуже сподіваюся, що Україні не доведеться зіткнутися з чимось подібним. Тим більше, що наша країна не є традиційно привабливою для мігрантів. Втім, як і Польща, яку мігранти зазвичай розглядають як транзитну територію, прагнучи потрапити до інших західних країн – де можуть розраховувати на більш прийнятні умови для біженців.
Але щодо перетину кордону з ЄС громадянами України, то я впевнена: ситуація не змінить порядку перетину кордону», – зазначила експертка.
Незаконні мігранти та провокації Лукашенка не завадять українцям подорожувати до країн Євросоюзу. А ось можливість безперешкодного вільного в'їзду на територію країн Євросоюзу та Шенгенської зони українці тимчасово втрачають – з інших причин. Як уже повідомляв Інформатор, Європейський союз оновив «зелений» список країн, туристи з яких можуть приїжджати до ЄС без обмежень, та виключив із нього Україну, оскільки в нашій країні значно погіршилася епідеміологічна ситуація.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .