“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Експерт-інженер оцінив ймовірність цього
Якщо буде вказівка путіна відновити міст у найкоротші терміни, то до нового року можуть пустити по ньому легковий рух. У разі, якщо не буде завдання робити все нашвидкуруч, то на відновлення переправи піде більше часу. Проте, українські інженери вважають, що ця споруда унікальна, а вибух показав, що вона досить міцна. Проте і в неї є слабкі місця.
13 жовтня в Media Center Ukraine пройшов брифінг щодо того, наскільки серйозні пошкодження після вибуху отримав Керченський міст (інша назва Кримський міст – ред.) та як швидко росіяни можуть відновити переправу. Виключно за фото та відео ситуацію з мостом прокоментували у головній науково-дослідній установі України з питань будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг і транспортних споруд.
«Якщо по-бистрому і без детальних обстежень, просто пустити легковий рух - можуть вони і в три місці вложитись. І до нового року все це відновити. А якщо по-серйозному, і з правильним підходом, то треба більше часу», - повідомив перший заступник директора з наукової роботи ДП «ДерждорНДІ» Володимир Каськів.
За його словами, Керченський міст – це унікальна споруда. «Надійна, як, на жаль, показав оцей випадок, який стався. Задіяні різні конструктивні схеми. Як кожен міст – споруда індивідуальна, - заявив Каськів. – Як показав цей випадок, є слабкі місця і їх потрібно використовувати, щоб наближувати нашу перемогу».
Інформатор писав, що росіяни вже намагаються відремонтувати пошкоджений Кримський міст. Це підтверджують супутникові знімки. На них видно, як працює техніка біля мосту.
Джерело: Maxar Technologies
На світлинах видно транспортні засоби, що рухаються вздовж мосту, і пором, що перевозить вантажівки через Керченську протоку.
Олена Скобцева