“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Якщо правильно розкласти дрова, вони довше горітимуть
Через підвищення ціни на газ багато власників приватних будинків вибрали піч та камін, як альтернативні засоби обігріву. Але поки що не всі знають, як правильно все облаштувати. Саме для цього й існує Інформатор.
Сьогодні розповімо вам, як правильно розкласти дрова у пічці, щоб вони довше і ефективніше горіли. Порадами поділився biz.today. Відмітимо, що лайфхак підійде як для тих, хто має піч, так і для тих, хто має камін
Дрова горітимуть краще, якщо розділити їх на три шари. Знизу потрібно розкласти грубі та товсті дрова, потім менші, і зверху – тонкі тріски та кору. І, відповідно, розпалювати вогонь треба не знизу, а навпаки – зверху. Тоді швидше загоряться найменші фрагменти дерева, а нижчі шари горітимуть довше.
Має значення і те, скільки дров ви покладете у пічку. Чим більше – тим сильнішим і потужнішим буде вогонь. На швидкість горіння впливає й порода дерева.
Дрова з бука, ясена та дуба горить найдовше, забезпечуючи в будинку стабільно високу температуру і при цьому залишається найменше попелу. Також важливо опалювати будинок сухими дровами, бо тоді їхні властивості посилюються.
Раніше Інформатор писав про породи дерева, які добре розпалюються сирими. Найгірше, якщо у вас в наявність сирі дрова з осики. Ця порода дерева виділяє невелику кількість тепла, тому осикові дрова буде вельми важко розпалити. Поліна під впливом температури будуть повільно тліти, виділяючи дуже мало жару.
Хорошим варіантом для швидкої розпалювання сирих полін стане береза або ялина. Попри те, що ці породи дерев при згорянні виділяють багато сажі і кіптяви, для швидкої розпалювання вони оптимальні. Схоплюється вогонь на трісках і корі берези буквально за лічені секунди.
Також раніше ми писали про те, як 100 років тому у Києві під час морозів рятувалися дровами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.