У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Дієві способи, які допоможуть розпалити сирі дрова
Розпалювати мокрі або навіть просто вологі дрова набагато складніше, але знаючи деякі хитрощі, це можна зробити набагато швидше.
Найкраще розпалюються і горять сирі дрова з берези.
Підготувати піч як зазвичай. Взяти дрібні прутики і укласти їх ялинкою. Забезпечити доступ повітря - між прутами має бути відстань. Якщо немає прутів або хмизу, можна зробити їх з кори. Поліно очистити, кору перетворити в смужки. Розпалити піч.
Через деякий час прути розгоряться і можна підкласти сирі дрова, залишаючи між ними відстань. Для прискорення горіння можна додати папір.
Тонкі тріски створюють жар, який допомагає волозі з дров випаровуватися швидше. Потрібно близько 15 хвилин для вивітрювання чадного газу. Після цього можна відкрити заслінку і дверцята.
Дрова класти невеликими порціями для кращого прогорання. Потрібно стежити за рівнем тяги за кольором полум'я. Полум'я має яскравий білий колір і в печі стоїть гул? Треба терміново зменшити тягу. Якщо дим чорний, а полум'я червоне - тягу навпаки треба збільшити. Нормальний колір полум'я золотисто - жовтий, горіння рівне, без тріску і задимлення.
Є декілька перевірених методів прискорення процесу.
Взяти звичайну велику сіль і посипати їй дрова. Використовувати сіль можна до розпалювання і в процесі. Вона вбирає вологу, що полегшує розпалювання мокрих дров.
Зробити рідину для розпалювання - спирт і господарське мило змішати в пропорції 1 до 1 і використовувати спочатку процесу розпалювання дров.
Для того, щоб сирі дрова добре зайнялися, потрібно зробити спеціальну присипку з цукру та борошна, а потім посипати сумішшю поліна. Готується суміш легко: треба з’єднати 3 ч.л. борошна та 1 ч.л. цукру та добре все перемішати.
Найгірше, якщо у вас в наявність сирі дрова з осики. Ця порода дерева виділяє невелику кількість тепла, тому осикові дрова буде вельми важко розпалити. Поліна під впливом температури будуть повільно тліти, виділяючи дуже мало спека.
Хорошим варіантом для швидкої розпалювання сирих полін стане береза або ялина. Незважаючи на те, що ці породи дерев при згорянні виділяють багато сажі і кіптяви, для швидкої розпалювання вони оптимальні. Схоплюється вогонь на трісках і корі берези буквально за лічені секунди.
Раніше ми писали, що багато українців запаслися дровами на зиму для опалення свого будинку. Чи вистачить їх до кінця сезону? Для цього необхідно правильно розрахувати кількість необхідного палива. І якщо треба – докупити певну кількість дров.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.