"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
За 2022 рік Ощадбанк повернув 1,5 млрд грн за проблемними кредитами. Боржники використовують різні схеми, щоб не повертати гроші.
У 2022 році Ощадбанк отримав 1,07 млрд грн як погашення заборгованості за проблемними операціями. Також банк зміг продати стягнуте майно на 436 млн грн.
Про це розповів заступник голови правління Ощадбанку Арсен Мілютін в колонці на сайті «Економічна правда».
«Загальна сума отриманих коштів від врегулювання проблемних активів становить 1,5 млрд грн. Це, звісно, суттєво менше порівняно з попередніми роками, але це дуже гідний результат і чималий внесок у стабільність банківської системи», - розповів представник державного банку.
За словами Арсена Мілютіна, під час війни не повертати бізнес-кредит державним банкам – це погана ідея.
«Потрібно домовлятися про реструктуризацію. Люди, які не бажають це робити, наражаються на небезпеку додаткових судових позовів», - заявив заступник голови правління Ощадбанку.
Представник правління заявив, що кожного разу, коли банк намагається через публічні оголошення запропонувати своїм позичальникам реструктуризувати борги, він натикається на хвилю хейту. Нібито під час війни потрібно все всім прощати та забути про борги.
Якщо боржник не хоче платити, тоді у банку є можливість звернутися до суду щодо стягнення заборгованості чи застави. Також банк може ініціювати процедуру банкрутства чи продати борг.
В Ощадбанку заявили, що стягувати борги – це процес нешвидкий, та часом нагадує детективну історію.
«Свідченням цього є історія про розірвання шлюбу. Хоча насправді вона про неповернений кредит, - заявив Арсен Мілютін. - Усе почалося з позики Ощадбанку великій за регіональними мірками компанії, яка перестала обслуговувати борг у далекому 2014 році».
Розгляд скарг адвокатів цієї компанії тривав роками та витрати на судовий супровід за цей час могли б покрити борг перед банком. І це було б найпростішим та найдешевшим рішенням.
«На певному етапі попри весь спротив компанія-позичальник була оголошена банкрутом. До цього моменту заставне майно було реалізоване, банк отримав певну компенсацію своїх справедливих вимог. Проте цих коштів виявилося недостатньо, - заявили в державному банку. - Коли компанія його дружини стала банкрутом, він раптово розлучився з нею, залишившись «на бобах». Нам це здалося дивним і ми звернулися з відповідною заявою до суду».
В Ощадбанку не виключають, що колишні власники збанкрутілого підприємства можуть бути притягнуті до субсидіарної відповідальності (додаткової відповідальності керівників та засновників бізнесу за доведення його до банкрутства).
Інформатор писав, що Ощадбанк залучив 1 мільярд гривень українців на новому депозиті.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.